Shiko Profilin: Lonirdi - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Lonirdi
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Elektroenergy
Adresa:
Tirane
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Energjitike
Specifikat/Specializimi:
Sherbime elktrike dhe elktronike te te gjitha llojeve
Kodi postal:
00355
Njoftime
18