Shiko Profilin: A G S - www.njoftime.com
Tab Content
No More Results
About A G S
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
AGS sh.p.k
Celular/Mobil:
+355 45800672
Adresa:
Rr. Beqir Luga
Telefon:
0696044707
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
Sherbim Katering ne Institucione Buxhetore dhe Private
Kodi postal:
1000
NIPT:
K62121038G

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://ags.al
Njoftime
11