Shiko Profilin: 2 AT SHPK - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About 2 AT SHPK
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
2 AT SHPK CHEMICALS
Celular/Mobil:
+355674000210
Adresa:
RRUGA PICAR TIRANE BASHKIA VORE
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Shoqėria “2 AT “ Shpk prej viti 2001 ėshtė lider nė tregun e prodhimit dhe tregėtimit tė lėndeve tė para dhe kimikateve, nė fushėn e industrisė , energjitikės, naftės, industrisė ushqimore, bujqėsisė, mjedisit dhe shėndetesisė.
Kodi postal:
1032
NIPT:
K14019001H
Home Page
http://www.2atchem.com
Njoftime
1