Shiko Profilin: European Centre - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About European Centre
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
European Centre
Celular/Mobil:
+355672055222
Adresa:
Rruga e Durrėsit, Tiranė.
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
European Centre ofron Kurse tė Gjuhėve tė Huaja nė njė ambient komod me staf akademik tė specializuar me eksperiencė disavjeēare nė fushėn e mėsimdhėnies.

Kurset ofrohen pėr gjuhėt:
• Anglisht
• Gjermanisht
• Frėngjisht
• Italisht
• Spanjisht

Grupet pėrbėhen nga 3-4 kursantė, ndersa kurset individuale kanė program tė personalizuar dhe orare fleksibėl.

Gjithashtu ofrojmė Kurse Pėrgatitore pėr Provimet e Mbrotjes sė Gjuhėve tė Huaja si TOEFL, IELTS, TOEIC, Test DAF dhe DELF.
Nė kėto kurse programi qė ndiqet nga pedagogėt tanė ėshtė specifik pėr ēdo kursant, gjė qė i garanton atyre rezultate maksimale nė testim.

Kursi pėrfshin:
• Fjalor
• Shkrim/Lexim
• Diskutim
• Neutralizim tė theksit
• Audio
• Video
• Testime

Tel: 067 20 55 222
Email: info@europeancentre.de
Web: www.europeancentre.de
Kodi postal:
1001
Home Page
http://www.europeancentre.de
Njoftime
3