Shiko Profilin: FICOM - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About FICOM
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Fier
Emri i Subjektit:
Ficom
Celular/Mobil:
+355 69 80 555 11
Adresa:
Rruga Brigada 11 Sulmuese
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
Tregeti dhe shperndarje te produkteve industriale dhe ndertimi.
Kodi postal:
9301
Home Page
http://www.ficom.al
Njoftime
94