Shiko Profilin: S&D Invest Sh.A. - www.njoftime.com
No Recent Activity
About S&D Invest Sh.A.
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
S&D INVEST
Adresa:
Kodra e Diellit
Specifikat/Specializimi:
“S&D Invest” ėshtė njė nga kompanitė e mirėnjohura nė fushėn e manaxhimit dhe administrimit tė pronės sė pėrbashkėt. Themeluar qė nė vitin 2008 S&D Invest menaxhon rezidencat dhe resortet turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, tė sigurta, tė pastėrta, tė gjelbėrta etj, tė cilat ndikojnė nė cilėsinė e jetėses nė komunitet.

kartvizita

Edit Value
Njoftime
71