Shiko Profilin: S&D Invest Sh.A. - www.njoftime.com
Albacall
kliko
  • S&D Invest Sh.A.'s Avatar
    07.10.2019, 12:20
    “S&D Invest” ėshtė njė nga kompanitė e mirėnjohura nė fushėn e manaxhimit dhe administrimit tė pronės sė pėrbashkėt. Themeluar qė nė vitin 2008 S&D...
    0 replies | 70 view(s)
No More Results
About S&D Invest Sh.A.
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
S&D INVEST
Adresa:
Kodra e Diellit
Specifikat/Specializimi:
“S&D Invest” ėshtė njė nga kompanitė e mirėnjohura nė fushėn e manaxhimit dhe administrimit tė pronės sė pėrbashkėt. Themeluar qė nė vitin 2008 S&D Invest menaxhon rezidencat dhe resortet turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, tė sigurta, tė pastėrta, tė gjelbėrta etj, tė cilat ndikojnė nė cilėsinė e jetėses nė komunitet.

kartvizita

Edit Value
Njoftime
68