Shiko Profilin: Finance Partner - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Finance Partner
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Finance Partner
Celular/Mobil:
0694484442
Adresa:
Rruga e durresit, prane kafe flores. Tirane
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
Financė – Partner lindi ne vitin 1991 fillimisht si nje ide sipėrmarrje nė nė ofrimin e shėrbimeve profesionale te kontabilitetit praktik. Nė vitet qė pasojnė ‘’financė - partner’’ hap pas hapi konsolidohet nė misjonaren e njė lideri tė kohės nė ofrimin e shėrbimit tė mbajtjes sė kontabilitetit pėr bizneset, kurse profesionale tė kontabilitetit praktik, programeve financiare, trajnime stafi ne fushėn e marketingut dhe ne fushėn juridike, si dhe konsulenca financiare marketingu dhe juridike pėr bizneset e reja dhe ekzistuese qė kėrkonin tė pėrmirsonin pozitėn konkuruese tė tregut qė ndodheshin dhe tė planifikonin njė progres tė qėndrueshėm nė tė ardhmen. Qė nga fillimi ‘’financė partner’’ ka ndjekur njė vizion tė inovacionit dhe modernizimit teknologjik tė pėrshtatur me tendencat gjithnjė nė zhvillim tė tregut.
Finance - Partner ėshtė e liēensuar nė QKL me nr liēense: LN - 8373 pėr ofrimin e kurseve profesionale praktik kontabiliteti, programe infomatike financiare.
Finance - Partner ėshtė e ēertifikuare me titujt ‘’Ekspert Fiskal’’ dhe kontabilist i miratuare.
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value


Adresa: Ne Qender, Rruga e Durrėsit,
Pranė Kafe Flora, Tiranė
Tel: 069 44 84 442
E-mail: zyre.kontabiliteti@yahoo.com
Web: www.financepartner.al

Financė Partner
Home Page
http://www.financepartner.al
Njoftime
2