Shiko Profilin: Fe.Fa.Ta shpk - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Fe.Fa.Ta shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Fe.Fa.Ta shpk
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres km6,perballe Aurora Group
Telefon:
+355692604882
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti dhe Prodhim
Specifikat/Specializimi:
Prodhim dhe tregtim i qeseve plastike
Njoftime
7