Shiko Profilin: C.E.C Group shpk - www.njoftime.com
No Recent Activity
About C.E.C Group shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
C.E.C GROUP shpk
Celular/Mobil:
+355 69 40 16 021
Adresa:
Rruga "Dritan HOXHA" , Nd. 117, Shk. 2, Ap 5/3 Tirane
Telefon:
+355 69 40 16 020
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Arkitektur
Specifikat/Specializimi:
STUDIO PROJEKTIMI MBIKQYRJE DHE KOLAUDIMI PER OBJEKTE INDUSTRIAL INFRASTRUKTUROR CIVIL ETJ
Kodi postal:
1023
Njoftime
9