Shiko Profilin: RMSA - www.njoftime.com
Albacall
kliko
Tab Content
No More Results
About RMSA
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė
Celular/Mobil:
+355 68 205 1736
Adresa:
“KARL TOPIA” Square, “Albanian Qatar Centre”Building
Telefon:
+355 44 51 0132
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Institucione/Organizata
Specifikat/Specializimi:
R.M.S.A - SHĖRBIMET SHQIPTARE PĖR REFUGJATĖ DHE MIGRANTĖ ėshtė njė organizatė jofitimprurėse e cila ofron shėrbime pėr Azilkėrkuesit dhe Refugjatėt nė Shqipėri.
Kodi postal:
1011
NIPT:
K42002007P
Home Page
http://rmsa.al
Njoftime
27