Shiko Profilin: B.M shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About B.M shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Shkodėr
Emri i Subjektit:
B.M shpk
Celular/Mobil:
+355 69 2022725
Adresa:
Koplik, Adresa e Dyte: Rr. Bedri Karapici, Nd.4, H18, Ap.21 Nj.Adm.Nr.6, Tirane.
Telefon:
0688050779
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
Kompania B.M SHPK u themelua nė 25 Nentor tė vitit 2004 dhe ėshtė shpėrndarės i disa markave tė njohura ndėrkombėtare.
Kompania ofron pėr klientet e saj produkte te cilėsisė sė lartė, sė bashku me strategjine e shitjes pėr secilin produkt.
Pjesėn kryesore e zė forca e shitjes qė ėshte mekanizmi i cili vė nė lėvizje tė gjithė kompaninė. Gjithashtu, kjo forcė shitese ndan me klientet tanė metodat me tė sukseshme tė promovimit dhe menaxhimit nė tregun shqiptar.
Strategjia jonė e operimit ėshtė bashkėpunimi dhe realizimi i te gjitha aktiviteteve te shitjes, marketingut dhe menaxhimit si njė skuadėr e vetme.
Produktet qe importohen nga Hollanda

 Pije Energjike B52
 Birre Bavaria me / zero alkol
 Birre Swinckles
 Birre La Trappe

Produkt qe importohet nga Rusia

 Vodka ruse

Produktet qe importohen nga Bosnia

 Lengjet e frutave “Love You” ne pese shije
Leng Portokalli Orangina

Produktet qe importohen nga Bos
Kodi postal:
1022
NIPT:
K68404706Q

kartvizita

Edit Value


B.M Shpk
Import - Export & Distribution Company
burimenjerezore@bm-shpk.com | www.bm-shpk.com
Home Page
http://www.bm-shpk.com
Njoftime
38