Shiko Profilin: Giulia Shoes - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Giulia Shoes
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Giulia Shoes Shpk
Celular/Mobil:
+355 (0) 68 27 70 738
Adresa:
Rr. Shaban Bardhoshi,Kombinat
Telefon:
045 60 10 38
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Prerje lekure dhe prodhim sandalesh
Njoftime
5