Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Rubrikat : Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri Kėrko nė kėtė kategori
Rubrika
Objekte banimi - pėr shitje (13 Lexues online) [10,787 oferta]
rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierė, shtėpi, vila -> vetėm oferta shitje, ankande
Objekte banimi - me qera (10 Lexues online) [5,202 oferta]
dhoma, garsonier, aparamente, vila etj..
Objekte biznesi - pėr shitje (7 Lexues online) [2,764 oferta]
Komerciale - zyra, dyqane, ambjente biznesi, objekte industriale, magazina, bar-resorante, hotele...
Objekte biznesi - me qera (4 Lexues online) [3,271 oferta]
Komerciale
Truall [2,291 oferta]
shesh ndėrtimi, tokė, tokė bujqesore, pyll ...etj.
Qera ditore, afatshkurter per dhoma, apartamente, suita, vila, kamping etj... ne plazh, vende malore, kurative... apo edhe ne qytet ...
Kėrkesa - per blerje, marrje me qera, ndėrrim (1 Lexues online) [662 oferta]
cdo lloj kerkese per objekte banimi, biznesi, truall etj.. si dhe sherbime te ndryshme ne kete fushe

Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"