Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Kėrko Pyetėsorin Kėrko Pyetėsorin
Kėrko fjalėn(t):
Mundėsitė e Pėrputhjes:
Kėrko nė:

Udhėzuesi

Marketing

Pėrse ja vlen tė regjistrohem?
nese regjistroheni, ju do keni ne dore nje instrument teper efikas per:
  • kerkimin e ofertave (komanda kerko! - sipas kritereve, rubrikave, qyteteve apo fjaleve kyce qe deshironi)
  • krahasimin e tyre, gjetjen e ofertes me te pershtatshme dhe kontaktimin e ofruesit
  • si dhe publikimin e njoftimeve
    (perball nje publiku prej disa mije lexuesish ditor, kerkues-konsumatore...me nivel e te ardhura vjetore mbi mesataren!!!)
Per publikimin e ofertave tuaja, okazioneve, shpalljeve, kerkesave, evenimenteve....
(apo edhe thjesht prezantimin e biznesit, sherbimit tuaj, ne formen klasike si faqet e verdha)
ne po permiresojme vazhdimisht funksionet, qe ju ta keni sa me te thjesht,
te mbaroni pune brenda pak sekondave,
por edhe me forme dhe dizajn qe e kenaq syrin, konform rregullave te marketingut.
per kete ju do gjeni nje mori funksionesh:
jo vetem formatuese, por edhe grafiko–ilustruese, per perforcim me fotografi, logo, grafika, skica, harta, dokumente etj...

=> 1 figure, flete me shume se sa 1.000 fjale!!!ju mundeni ne cdo moment (sic veproni ne kompjuterin tuaj):
  • te redaktoni njoftimin (ta ndryshoni/aktualizoni/korigjoni)
  • ta zhvendosni ate, nga nje rubrike ne tjetren
  • apo ta shuani komplet!
S“keni nevoje ti mbani mend te gjitha, mjafton ti drejtoheni rubrikes pyetje/pergjigje
ose edhe me kollaj, kontaktoni direkt partneret tane ne afersine apo qytetin tuaj,
ketu do te gjeni specialiste me pervoje pune, por mbi te gjitha te perkushtuar e te gatshem tju ndihmojne
(ata ndertojne dita dites rrjetin e tyre me dizenjatore e mjeshter te fjales, programues, marketues etj..)

Perdoruesit tane konstatojme se, nje oferte e publikuar ne median www.njoftime.com
eshte brenda pak momentesh e indeksuar ne Databazen Google,
si rrjedhoje kushdo qe kerkon dicka aty apo kudo ne internet (ne lagjen, qytetin e perreth ose edhe nga shtete te tjera)
ka shansat maksimale te perballet me oferten.

Njekohesisht njoftimi juaj i dergohet cdo dite via email, te gjithe abonenteve te intersuar ne rubrike.
profilin dhe shperndarjen e tyre gjeografike gjeni edhe tek Statistikat

edhe ju mundeni te abonoheni ne rubrikat ku keni interes,
keshtu qe njoftimet e reja, ju vijne rregullisht me email, pa qene nevoja te hyni dhe te kerkoni cdo moment ne portal.
=> Komoditet ky qe po shfrytezohet gjithnje e me shume!

...ju urojme suksese ne punen tuaj!

publikimi i njoftimeve

Portali dhe pėrdorimi i tij

Portali dhe anėtarėt e tij


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"