PDA

Trego pamjen e plotë të : Telefona & Smartphone


Seiten : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

 1. Tirane, shes shes iphon 5 black 16giga ne kuti 360 Euro
 2. Shqiperi, shes iphone 4 28.000
 3. Tirane, shes Okazion Iphone 5 16gb 650.000 Leke
 4. Tirane, shes celulare 6.000 Leke
 5. Tirane, shes Apple Iphone 4s 16 GB (Factory Unlocked) 38.000 Leke
 6. Tirane, shes ose nderroj BB CURVE 9360,i bardhe 100 Euro
 7. Tirane, shes Iphone 5+ Galaxy S4 800 Euro
 8. Kavaje, shes SAMSUNG Galaxy s3 400 Euro
 9. Tirane, shes nitendo wii dhe nikon coolpix 16mp slim Euro
 10. Wireless Bluetooth gamepad me fuqi 2400mAh dhe charger 39 Euro
 11. Tirane, shes Shes iPhone 3GS 16GB 10000leke
 12. Tirane, shes IPhone 5C I ri ne kuti 450 Euro
 13. Tirane, shes Samsung galaxy s3 I perdorur 300 mije leke
 14. Tirane, shes 40 mije leke
 15. Tirane, shes iphone 5s 400 Euro
 16. Durres, shes HTC Sensation XE , 8 MP Cam, Dual Core 1.5 GHz 170 Euro (I Diskutueshem)
 17. Tirane, shes Samsung galaxy mini 5.500 Leke
 18. Tirane, shes Htc Sensation 4G 200 Leke
 19. Tirane, shes Samsung Galaxy 470 Euro
 20. Viti, oferte F/S:iPhone 5/5s/5c,Blackberry Q10 y Samsung Galaxy S4.$399 399
 21. Tirane, shes Shes HTC sensation XE i ri ne kuti 190 Euro
 22. Tirane, oferte Apple iphone 5S 64gb €500//SAMSUNG GALAXY S4.€320 320 Euro
 23. Tirane, shes ose nderroj Blackberry Bold 9900 160 Euro
 24. Tirane, shes Iphone 3 70 Euro
 25. Tirane, shes nokia lumia 800 200 Leke
 26. Tirane, shes aamsung galaxy s2 23.000 Leke
 27. Tirane, shes Htc Sensation 4G 190 Leke
 28. Tirane, shes Okazion Iphone 5 16gb 550.000 Leke
 29. Tirane, shes Telefon LG 2GB Ram 16GB Memory 210 Euro
 30. Elbasan, shes shes lg e900 100 Euro
 31. Super OFERTE !!!!40% ME LIRE SE CMIMI I KOSTOS Nokia 820 Lumia 16G Cmimi 220 Euro
 32. Tirane, shes iPhone 4S 360 Euro
 33. Tirane, shes iPhone 5 500 Euro
 34. Tirane, shes iPhone 5s 600 Euro
 35. Tirane, shes Samsung Galaxy S4 500 Euro
 36. Tirane, shes Samsung Galaxy S III 350 Euro
 37. "Okazion"Tirane, 1te fundit Iphone 5 S 16Gb 680 Eur, Factory Unlocked.
 38. Tirane, shes Celular BlackBerry 9800 300 Euro
 39. Vetem per daten 03.11.13 SUPER OFERTE !!!! 50% ME LIRE SE CMIMI I KOSTOS Nokia E6 i ri Cmimi 170 mije lek
 40. Tirane, shes Samsung Galaxy Note 2 320 Euro
 41. Tirane, shes Htc Sensation 4G 190 Leke
 42. Tirane, shes telefon lg gs290 Leke
 43. Tirane, shes blackberry z10 300 €
 44. Tirane, shes sony xperia Z / 4G LTE c6603 ne gjendje te shkelqyer 370 Euro
 45. Tirane, blej samsung galaxy s2
 46. Tirane, okazion HTC One X - 32 Gb (i bardhe) 325 € 325 Euro
 47. Tirane, shes Telefon 10000 Leke
 48. Tirane, shes Htc Sensation 4G 190 Leke
 49. Durres, shes SONY Xperia SP versioni 4G C5303, factory unlocked, Android 4.1.2, i zi dhe i ri ne kuti 38.000 leke
 50. Tirane, shes Htc Sensation 4G 190 Leke