PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kompjutera


Seiten : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

 1. Fier, shes iPad Apple iPad 4 dhe iPad mini 830 Euro
 2. Tirane, shes USB flash modele te ndryshem Leke
 3. Shqiperi, shes CPU core 2 duo t9400 2.53 ghz 6mb cache 35 Euro
 4. Tirane, shes Grafik card nvidia 8600 gt 512mb 3.000 Leke
 5. Tirane, shes Laptop DELL INSPIRON 5010 CORE i3 35.000 Leke
 6. Elbasan, shes PC+Monitor HP+MONITOR TE PERDORUR SASI E LIMITUAR 105 Euro
 7. Tirane, blej Laptop Te gjitha llojet
 8. Pogradec, okazion Land Rover Frilander benzin GAZ sistem italian me injeksion 5.000.000
 9. Tirane, shes Laptop Hp g6 core i 5 400 Euro
 10. Tirane, shes PC+Monitor HEWLET-PACKARD 1.000 Leke
 11. Tirane, shes Laptop Dell Inspiron N5050 350 Euro
 12. Tirane, shes PC+Monitor Kompjutera MAXDATA 70 Euro
 13. Tirane, shes mini Laptop asus eee pc 4G surf 9.000 Leke
 14. Tirane, shes DVD CD PLAYSTATON 1.500 Leke
 15. Tirane, shes RAM Samsung 1GB 2Rx8 PC2 - 5300U (Desktop) 1.500 Leke
 16. Tirane, shes Play Station psp 3 7.500 Leke
 17. 9. LAPTOP per Design ose Lojra- ASUS 15.6'-Core i5 QuadCore;NVidia 2Gb e dedikuar-6Gb Shared;HDD 750Gb;Ram 6Gb-699€
 18. Tirane, shes Laptop hp probook 4740s 450 Euro
 19. Durres, shes PC+Monitor philips 2.200 Euro
 20. Shqiperi, blej, Blej pjese kembimi per Desktop Motherboard RAM Cpu
 21. Shitje Lojra Fati '''admiral Apex'''
 22. Tirane, shes 50
 23. Tirane, shes Laptop Dell Precision M4400 Mobile Workstation 500 Euro
 24. Fier, okazion Laptop hp 630 40.000 Leke
 25. Fier, okazion Laptop hp 655 35.000 Leke
 26. Tirane, shes pajisje Network fiber optic converter 1900 Leke
 27. Tirane, shes pajisje Network planet switch 750 Leke
 28. Tirane, shes PC+Monitor Kompjuter IBM - Dell 45 Euro
 29. Tirane, shes PC+Monitor DELL OPTIPLEX 620 70 Euro
 30. Durres, shes Fotokopje Profesionale 40.000 Leke
 31. Tirane, oferte Monitor EIZO Origjinal me cmim oferte 5000 Leke 5.000 Leke
 32. Tirane, shes Fotokopje me ngjyra Toshiba 311c 350 Euro
 33. Vlore, shes ose nderroj apple MacBook Pro
 34. Tirane, shes PC+Monitor 250.000 Leke
 35. Tirane, shes Laptop acer aspire 3000 10.000 Leke
 36. Tirane, shes Play Station 320 G 370 Leke
 37. Tirane, shes Play Station slim i zi me 27 lojera me chip 2 memory card 110 Euro
 38. Shqiperi, shes Software SIS CAT 2012 ,Liebherr Lidos,Case,Komatcu,Hitachi etj
 39. Tirane, shes Laptop TOSHIBA 140 Euro
 40. Durres, shes PC+Monitor hp rp 5000 10.000 Leke
 41. Sarande, shes PC+Monitor PC Dell 745 dhe Monitor 17" 3.500 Euro
 42. Tirane, shes Laptop acer
 43. Tirane, shes PC+Monitor PC HP+MONITOR DELL 100 lek
 44. Tirane, ofroj iPad Tablet PC RAM 1G ddr3 Hdd 16GB 1.5GHzCPU DCore 2Camera WF3G 24.000 Leke
 45. Tirane, shesim Laptop HP, Dell, IBM, TOSHIBA 115 Euro
 46. Tirane, blej Laptop Toshiba Satellite C660 C660D US Black Keyboard
 47. Shkoder, shes Play Station 300.000 Leke
 48. Blej laptop funksional ose jo funksional, per pjese
 49. Shes Grafik Card ATI Radeon 256MB (per laptop) - 45 Euro
 50. Shes RAM DDR & DDR2 per Desktop