PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kompjutera & Laptop


Seiten : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75

 1. Tirane, shes Monitor MONITOR NEC 21" 49 Euro
 2. ******OFERTE***** Laptop Hp Probook 6550 cori5 , 235 eu
 3. Tirane, shes PC+Monitor SUPER KOMPJUTER + MONITOR 22" , GARANCI 1 VIT ,195 EU
 4. Shes playstation 4 dhe 3 . televizor sony bravia 42" dhe kolltuqe
 5. Shqiperi, shes Laptop Apple MacBook Air 13" 2012-1.8GHz Core i5-4GB RAM-256 GB SSD 600 Euro
 6. Shqiperi, shes Laptop Apple MacBook Pro 17" Laptop, 2.6 Ghz, 400 Euro
 7. Tirane, shes PC ibm 180 Euro
 8. Tirane,shes Laptop Sony vaio,Turion 2 P540 dual core ,Ram 4 gb,Hdd 250 gb,Vga ati Radeon 4200 256 mb,CMIMI 215 EURO
 9. Tirane, shes Laptop ASUS VivoBook touch screen 11.6'',Intel Pentium 2.1GHz,RAM 4GB,HDD 500 GB ,VGA 1.5GB,300 Euro
 10. Tirane, shes PC+Monitor Dell+Hp 18.000 Leke
 11. Tirane, shes Fotokopje 70.000 Leke
 12. Tirane, shes Printer Samsung color laser CLP-315 50 Euro
 13. Tirane, shes Laptop macbook pro 500 Euro
 14. Tirane, shes Laptop ******OFERTE***** Laptop EliteBook 6930p 139 Euro
 15. Tirane, SHES WORKSTATION DELL PRECISION T3500,8 GB RAM,XEON QUAD CORE 359 Euro
 16. Tirane, shes ******OFERTE***** Laptop DELL LATITUDE 5400 , 155 EU 155 Euro
 17. Tirane, shes Laptop Laptop Hp Probook 6560 i RI , 229 229 Euro
 18. Tirane, shes PC KOMPJUTER FUJITSU SIEMENS CORE2DUO , 2 GB RAM 55 Euro
 19. Tirane, shes PC+Monitor WORKSTATION FUJITSU R670 289 Euro
 20. Tirane, shes PC Shes Kompjuter HP 7900 , core2duo 2.93, hdd 160 ,2gb ram,89e
 21. Tirane, shes Monitor Monitor ACER 24" , 95 EU 95 Euro
 22. Tirane, shes Laptop Dell Latitude 5410,corei5,hdd 250gb, 209 Euro
 23. Tirane, shes PC HP ELITE 8200, Proc cori5 gen 2, 249 eu
 24. Tirane, Shes PROGRAM BARI , LIDHET ME KASE FISKALE 40 Euro
 25. Tirane, shes PC HP WORKSTATION Z400 389
 26. Tirane, shes Laptop SONY VAIO VPCZ1 199 Euro
 27. Tirane, shes PC Shes Fujitsu Siemens e3510 , cor2duo 3.0 ghz,ram 2gb,75 EU 75 Euro
 28. Tirane, shes Laptop Fujitsu Siemens S761 199 Euro
 29. Tirane, shes Laptop Shes Kompjuter Fujitsu Siemens esprimo 5730(model i ri),95e 95 Euro
 30. Tirane, shes Laptop SUPER OKAZION Laptop DELL Latitude 6410, cori5 219 Euro
 31. Tirane, shes Kompjuter LENOVO M50e , 4 gb ram ddr3,hdd 350 gb , 139 eu
 32. Tirane, shes Laptop ******OFERTE***** Laptop Fujitsu Siemens Lifebook 100 Euro
 33. Tirane, shes PC Okazion Kompjuter Dell Latitude 755, 70 Euro
 34. Tirane, shes Laptop Dell Latitude D4300 Core 2 Duo ,2 Gb RAM DDR3,145 EURO
 35. Tirane, shes Kasa Supercash S 200 Euro
 36. Tirane, shes Fifa 2014 ORIGINAL (Playstation 4) 3.500 Leke
 37. Tirane, shes PC Asus, Dual-Core 2.7 Ghz, 4 GB Ram, 500 GB HDD 130 Euro
 38. FURNIZIM I RI .Laptop HP probook 6570b,Procesor core i5 2.5 ghz ,RAM 4GB,HDD 500 GB,VGA ATI 1.GB DEDIKUAR.449 EURO
 39. Tirane, shes Laptop ASUS X53S,COREI 3 2.1 GHZ,RAM 4 GB,HDD 500 GB,VGA Nvidia Geforce 610M 2 GB, CMIMI 350 EURO.
 40. Tirane, shes Laptop Acer Aspire E1-570,core i3-3217u 1.8ghz,ram 4GB,hdd 500 GB, VGA hd 4000 1.8 GB, 300 Euro
 41. Tirane,shes Laptop HP dv7 -1155ez,Turion x2 dual core 2.3ghz,Ram 4 gb,hdd 500 gb,Vga 512 mb dedikuar,Cmimi 240 euro
 42. Tirane, ofroj Tablet A13 2G GSM tablet phone with SIM card slot 9.800 Leke
 43. Tirane, ofroj Software Program per Bar Restorant Market Farmaci 100 Euro
 44. shes PC+Monitor kompjuter endrash-!quad core,8gb ram,monitor 27 led 449 Euro
 45. Tirane, shes PlayStation 3 (4000 Leke)
 46. Tirane, shes ose nderroj Laptop dell 30.000 Leke
 47. Bashkohuni ne grupin tone per Pajisje Elektronike
 48. -10% -20% -30% *** Ulje cmimesh!!! *** -30% -20% -10%
 49. Servis i specializuar Hardware & Software per Laptop&Desktop
 50. Tirane, shes Grafik card AMD ASUS Radeon HD 6970 2GB 110 Euro