PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kompjutera


Seiten : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57

 1. Tirane, Shes ose Nderroj Lojra per PS3 Playstation 3
 2. Tirane, shes RAM LapTopi ddr2 dhe ddr3
 3. Tirane, shes 2 pajisje Network Karte Wirles
 4. Tirane, shes Karte Grafike, AGP
 5. SHES: PC+Monitor+Skaner HP
 6. Fier, OKAZION!!! Shes ose nderroj Laptop Profesional Hp Proobok 6545b!!!!
 7. Tirane, shes Ipad Mini Retina 32gb+4g i bardhe i ri 430 Euro
 8. Tirane, shes Grafik card Hd 7950 3gb ne gjendje perfekte 160 Euro
 9. Tirane, shes Projektor Vidjoprojektor viewSonic ne gjendje te shkelqyer vetem 110 Euro
 10. Tirane, shes Monitor monitor 19'' marka Acer Lcd 35 Euro ose e nderroj me nje njesi kompjuteri
 11. Tirane, shes pjese lap topi Euro
 12. Tirane, shes pajisje muzike Sigmatek Perdorim indoor dhe outdoor 25 Euro
 13. Tirane, shes RAM Ram lap topi 2x1 Gb DDR2 7 Euro
 14. Tirane, ose nderroj handycam Me karte memorie dhe kasete ose nderrohet 6.000 Leke
 15. Tirane, shes Headset Kufje provimi me magnet 2.000 Leke
 16. Tirane, shes Laptop LAp top Hp 6530 b, 120 euro
 17. Tirane, shes PC 2.500 Leke
 18. Tirane, shes pajisje Network ZTE 1.000 Leke
 19. Tirane, shes Bateri per laptop Samsung mbi 2 ore karikim 3.000 Leke
 20. Tirane, shes CPU 4 cope Intel Core 2 Duo per laptop + Ram DDR3/DDR2 per laptop 500 Leke
 21. Tirane, shes Laptop Pjese per Compaq CQ61,display,karikues,ram,dvd writer,bateri etj
 22. Tirane, shes Laptop pjese per Sony Vaio seria VGN-NR (te gjitha pjeset jane kompatibel me shume laptope Sony Vaio)
 23. Tirane, shes RAM Kingston 1Gb DDR (DDR1) 400Mhz per desktop 2.500 Leke
 24. Tirane, shes Hard disk Maxtor 80Gb IDE/PATA per desktop 2.500 Leke
 25. Tirane, shes Laptop Pjese per Asus K50IJ Tastiere/Bateri/Dvd writer/Fishe ekrani/Mentesha/Bokse/Webcam etj
 26. Tirane, shes Laptop Pjese per Toshiba L300,display/karikues/tastiere/ram/cooler/telajo etj
 27. Tirane, shes 2 ekrane per laptop : Led 15.6" 1366x768 ; Lcd 15.4" 1280x800 5.000 Leke
 28. Tirane, SHES/NDERROJ ASUS X55C 300 Euro
 29. Tirane, shes XBOX 360 20.000 Leke
 30. Tirane, shes Laptop dell 1000 vostro 100 Euro
 31. Tirane, shes Play Station memory card (8MB) 900 Leke
 32. Shqiperi, shes Laptop 2013 13 Inch Apple MacBook Pro With Retina Display, SSD cmimi 750 Euro
 33. Tirane, shes Adapter Karikues AC Power 85W per apple macbook 5.000 Leke
 34. Tirane, shes kart memorie Samsung Samsung 64GB Evo Micro SDHC UHS-I Grade 1 Class 10 5.000 Leke
 35. Tirane, shes RAM 16GB kit 2x8GB DDR3 1333MHZ PC3-10600/10666 204pin 100 Euro
 36. Shqiperi, shes Laptop HP dv7 Metal Laptop Intel® Core i7 350 Euro
 37. HP Pavilion DV7-4191nr 17.3" (1 TB, Intel Core i7, 1.6 GHz, 8 GB) 350 Euro
 38. Shqiperi, shes Apple macbook Pro 13-inc 750 Euro viti 2013
 39. Tirane, shes Printer HP designjet 800 per pjese kembimi
 40. Tirane, SUPER OFERTE!!! 27 Euro! shes Toner ORIGJINAL (cartridge) CANON CEXV5 Black CF6836A002AA
 41. Tirane, OKAZION! Pjese per Laptop Packard Bell Seria EasyNote MB
 42. Motherboard Asus Socket 1155 per i7 procesor
 43. Bateri LAPTOPI te reja Toshiba 3500 LEKE COPA
 44. KOMPJUTERA ME CMIMIN 5.000 Leke
 45. LAPTOPE ME CMIMIN 10.000 Leke
 46. Tirane, shes Laptop ASUS 13.3'',Intel Core i7-2677M, 1.8GHz,RAM 4GB,HDD256GB Solid State Driv ,VGA 1.5GB,520 Euro
 47. Tirane, shes Laptop DELL INSPIRON 17.3",AMD Quad-Core, A10-5745M,RAM 8GB,HDD 1000GB,vga (3GBshared),w8 500 Euro
 48. FURNIZIM I RI KOMPJUTER HP,dell+LCD 17" NEC,HP,PROC 3GHZ,RAM1GB,VGA128MB,HDD 80GB,kufje,bokse,TASTIER,MAUS, 99EURO
 49. Tirane, shes Laptop SIEMENS CORE 7-620M 2.7GHZ,RAM 8GB,HDD 500GB,GRAFIC CARD NVIDEA QUADRO FX880M 560 Euro
 50. Tirane, shes Laptop Samsung Q320,core i2 2.67ghz, ram 4gb, hdd 500gb, Cmimi 260 euro6