PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kompjutera


Seiten : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56

 1. Tirane, shes iPad Apple iPad Wi-Fi + 3G Kart Sim (64 gb) OKAZION 20000 Lek 20.000 Leke
 2. Tirane, shes PC i3 i ri I3\8GB\320HD
 3. Tirane, shes pajisje Multimedia 74401117
 4. Tirane, shes Apple okazion 32.000 Lek
 5. Tirane, shes Laptop DELL LATITUDE E5430 i5 GEN III
 6. Tirane, Servis Laptop duke filluar 1.000 Leke
 7. Tirane, shes Laptop HP 6910P Business Notebook 21.000 LEK 21.000 Leke
 8. Tirane, shes Laptop OKAZION Laptop HP Probook 6470b i3 (i ri) OKAZION VETEM SOT! 350 EURO
 9. Tirane, shes Apple APPLE MACBOOK PRO ''13.3 '' INCH MID 2010
 10. Tirane, shes Laptop HP PROBOOK 6440B i5 2.4 ghz OKAZION 280 Euro
 11. Tirane, shes Laptop HP PAVILION DV6 NEW VERSION
 12. Tirane, shes PC+Monitor ALL IN ONE TOUCHSCREEN 15 INCH INDUSTRIAL
 13. Tirane, shes Apple
 14. Tirane, shes Tablet Tablet Android Nacy OKAZION 6000 lek 6.000 Leke
 15. Tirane, shes iPhon IPHONE 4S ''PERFEKTE'' OKAZION VETEM SOT 30000 lek
 16. Tirane, shes USB flash 16 GB USB KINGSTON ORIGINAL OKAZION 1500 lek
 17. Tirane, shes pajisje Multimedia Mobile Eyewear Recorder Syze Video Kamera 40 Euro
 18. Tirane, shes Tablet Alcatel One Touch Tab 7 HD SIM 3G I RI NE KUTI OKAZION 150 E 150 Euro
 19. Tirane, shes Tablet Acer Iconia Tab A1-810 Quad Core 8 inch i ri ne kuti OKAZION 150 Euro
 20. Tirane, shes Laptop Pjese per Toshiba L300,display/karikues/tastiere/ram/cooler/telajo etj
 21. Tirane, shes pajisje Network TRENDnet
 22. shes PC+Monitor HP 280 Euro
 23. Tirane, shes Laptop ASUS 13.3'',Intel Core i7-2677M, 1.8GHz,RAM 4GB,HDD256GB Solid State Driv ,VGA 1.5GB,520 Euro
 24. Tirane, shes HTC DESIRE S510e i ri original, 99 Euro.
 25. Shes Laptop APPLE MACBOOK PRO 15" core i7 2.5GHZ,RAM 8 GB,HDD 500GB vga 512mb e dedikuar 770 Euro
 26. Tirane, shes Laptop Samsung Q320,core i2 2.67ghz, ram 4gb, hdd 500gb, Cmimi 260 euro6
 27. Tirane, shes Laptop SIEMENS CORE 7-620M 2.7GHZ,RAM 8GB,HDD 500GB,GRAFIC CARD NVIDEA QUADRO FX880M 560 Euro
 28. Tirane, shes Laptop Lenovo g570 Dual Core intel 1,5ghz,RAM 4GB,HDD 500GB VGA 1GB,15.6" LED 280 Euro
 29. Tirane, shes Laptop DELL INSPIRON 17.3",AMD Quad-Core, A10-5745M,RAM 8GB,HDD 1000GB,vga (3GBshared),w8 500 Euro
 30. Tirane, shes Laptop Dell XPS Model: M1530, cmimi 230 Euro i Diskutueshem
 31. Tirane, shes Xbox 360 Phat 13.000 Leke
 32. Tirane, shes Laptop Acer Aspire Model: 5920, cmimi 220 Euro i Diskutueshem
 33. Tirane, shes Laptop Lenovo ThinkPad T410 Core i5,4 gb Ram 259 euro
 34. Tirane, Super Cmime! Shes RAM per Laptop dhe Kompjuter (PC)
 35. Tirane, shes Ekran per Laptop 15.4 Inch LCD
 36. 6.1 Erdhi serish furnizim me ekrane laptopesh 10.1Lcd,11.6, 14,1 LCD,dhe 15,6 LCD,14.1Led;Etj-kontaktoni per cmimin
 37. Durres, Laptop Alternativ Computers/ Electonics solutions 154 Euro
 38. Durres, shes pajisje Network Kamera Sigurie.
 39. Durres, shes Printer Alternativ Computers/ Electonics solutions 125 Euro
 40. Alternativ Computers/ Electonics solutions
 41. Durres, Sasi, PC+Monitor IBM 75 Euro
 42. Durres, shes Laptop Alternativ Computers/ Electonics solutions 135 Euro
 43. ACS. Alternativ Computers/ Electronics Solutions
 44. Tirane, shes Fotokopje Toshiba E-Studio 3511 15.000 Leke
 45. Tirane, shes Adapter Dell Inspiration 1545 2.500 Leke
 46. Karikuesa Laptopi Origjinal 2800-8500 Leke
 47. Tastiera Laptopi 3000-4500 Leke
 48. Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.40GHz, 8 Mb Cashe, 1066 Mhz FSB
 49. CPU E8500, CORE 2 DUO 3.16GHz, 6 Mb Cashe, 1333 Mhz
 50. Bateri Laptopi Te Reja ORIGJINALE