PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tė ndryshme


Seiten : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

 1. Durres, shes STEP XT profesional te markes TECHNOGYM 800 Euro
 2. Tirane, shes INKRITE CARTRIGE C-008
 3. Tirane, shes Inkrite NG Cartridge Canon CLI-8PC
 4. Tirane,shes boje printeri Inkrite Crtg HP 339
 5. Tirane, shes Inkrite NG Cartridge Canon CLI-8PC
 6. Tirane, shes Biēikleta pėr fėmijė - Prodhim U.S.A 5.000 Leke
 7. Tirane, shes Ore rolex gold18k imitim 100 % 300 Euro
 8. Tirane, shes Shes sensore parkimi (Per cdo lloj makine) 30 Euro
 9. Tirane, kerkoj gramafon 5.000 Leke
 10. Shqiperi, shes LIS 400-vjecar per dekoracion Euro
 11. Tirane, shes Shes Pitbulla 15.000 Leke
 12. Tirane, shes Oragno, CASIO LK-300TV 300 Euro
 13. Durres, shes piktura origjinale
 14. Tirane, shes 4 Disqe BMW M packet 1.000 Euro
 15. Librazhd, shes bokse SATELITE RCF 1.800 Euro
 16. Tirane, ofroj Program pėr menaxhimin e njė Bar-Restoranti 150 Euro
 17. Tirane, okazion DEKORO DASMEN TENDE ME CMIMIN FILLESTAR 30,000 LEK 30.000 Leke
 18. Tirane, shes Piktura te punuara me dore. 100 Euro
 19. Tirane, shes Vello Nusesh 150.000 Leke
 20. Tirane, shes Orbitrek, pajisje fitness 14.000 Leke
 21. Durres, shes Okazion:Impjant per mbushjen e bombulave te gazit 15.000 Euro
 22. Tirane, shes Kitare akustike + kellef 100.000
 23. Tirane, shes Vere , raki , mjalt dhe gliko Permeti
 24. Tirane, shes reklame 50cm 200cm 6.000 Leke
 25. Tirane, shes shes floke per extention
 26. Tirane, shes kase 75 Euro
 27. Tirane, Blej Monedha te vjetra dhe antike
 28. Tirane, shes paisje per muskuj krahu 1.000 Leke
 29. Elbasan, shes Amplifikator Vox Valvetronix vt50 200 EU i Diskutueshem 200 Euro
 30. Elbasan, shes Procesor efektesh Zoom G2.1Nu ne kuti 70 euro 70 Euro
 31. Elbasan, shes Ibanez RG370DX,AMp VOX Valvetronic vt50,MultiPedal Zoom G2.1 400 Euro
 32. Lushnje, shes Basoreliev (Manastiri i Ardenices) 2.500 Euro
 33. Tirane, shes unaze floriri 18.000 Leke
 34. Kucove, shes palester 6.000 Euro
 35. Tirane, Shitje me cmim shumice
 36. Tirane, ofroj Pastrim xhamash.
 37. Tirane, Blej Monedha, Relike, Aleksandrin e Madh te Maqedonise
 38. Tirane, shes Viti 2007, GJENERATOR AKSA
 39. Tirane, shes Timex T5G921 (Men's) - 3.300 Leke - Importuar nga USA
 40. Tirane, shes Timex T5B941 (Men's) - 3.300 Leke - Importuar nga USA
 41. Tirane, shes Timex T43212 (Men's) - 4.900 Leke - Importuar nga USA
 42. Tirane, shes Timex T77511 (Men's) - 4.900 Leke - Importuar nga USA
 43. Tirane, ofroj bursa studimi
 44. Tirane, Shitet gjenerator dhe pompa
 45. Tirane, blej Blej Flori dhe Argjend te perdorur
 46. shes bateri 50 ah 12v 4.000 Leke
 47. Tirane, shes palester fitness e kompletuar 16.500 Euro
 48. Vlore, oferte kufje te pa dukshme 25 Euro
 49. Tirane, shes Plan Investimi 25 Euro
 50. Tirane, shes Pitbull femer 15.000 Leke