PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizėm


Seiten : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

 1. Tirane, oferte Ekskursion Spanje Barcelone- Palma De Mallorca 6 695 Euro
 2. Tirane, okazion Pakete ne bregdet Shqiperi DHERMI DRYMADES 4 DITE 60 Euro
 3. Shkoder, ofroj City-tour Kosove Valbone, Gjakove, Prizren 17 - 18 shtator 45 Euro
 4. SUPEROFERTE 4 yje Greqi HALKIDIKI 8 sep 8 dite 245 Euro
 5. Tirane, okazion City-tour Spanje PALMA DE MAJORCA DHE BARCELONA 5 SEP NISJA 6 DITE 138 Euro/nata
 6. fillimi i shtatorit korfuz 8 DITE 205 Euro supercmime ne 3 yje
 7. Tirane, okazion Pakete ne bregdet Greqi LINJE AUTOBUZI HALKIDIKI CDO TE ENJTE 40 Euro
 8. Tirane, okazion Ekskursion Greqi Selanik 3 dite 169
 9. uljete e shtatorit antalya 3 yje 8 DITE 340 Euro
 10. Shkoder, ofroj City-tour Kosove Valbone, Gjakove, Prizren 17 - 18 shtator 45 Euro
 11. Shkoder, ofroj City-tour Kosove Valbone, Gjakove, Prizren 17 - 18 shtator 45 Euro
 12. Tirane, oferte Pakete ne bregdet Greqi Korfuz 8 dite per gjithe shtatorin Euro
 13. Tirane, oferte Ekskursion Mal i zi BUDVA, KOTORR, SVETI STEFAN ETJ 3 DITE 110 Euro
 14. Tirane, oferte Pakete ne bregdet Mal i zi BUDVA
 15. Tirane, oferte Ekskursion Greqi CORFU 3 DITE 180 Euro
 16. Tirane, oferte Pakete ne bregdet Turqi ALANIA,KEMER,SIDE,BELEK 8 DITE
 17. Tirane, okazion bilete avioni 1-D
 18. SUPERULJE PER PAKETAT ME CHARTER PER SHTATORIN 3 DHE 4 YJE ANTALIA ALANYA KEMER BELEK SIDE BODRUM 8 dite 335 Euro
 19. Oferte Pakete ne bregdet Turqi, Hotele me 3, 4 ,5 yje, 5 nete
 20. SHTATOR Me 4 Yje Ne Turqi Cmime Super Te Leverdsishme
 21. Tirane, oferte City-tour Spanje BARCELONA 16 - 19 Tetor 540 Euro
 22. Tirane, oferte City-tour France PARIS 23 - 26 Shtator 540 Euro
 23. Udhetim Turistik Ne Turqi 8 Dite 488 Euro Personi 8 Dite 7 Nete Nisja E Fundit Ne 21 Shtator 488 Euro
 24. Tirane, oferte Ekskursion Kroaci Dubrovnik 3 dite 99 Euro
 25. Tirane, okazion City-tour Gjermani FESTA E BIRRES NE MUNICH 6 DITE 740 Euro
 26. Kroaci ,Dubrovnik 14 -16 tetor, 140 Euro
 27. oferte per ne Selanik, Greqi, date 21-23 tetor ,165 Euro personi
 28. Shkoder, ofroj City-tour Austri Beograd,Budapest,Bratislave,Vjene,Grac,Zadar,Split ,Dubrovnik 04 -09 tetor 410 Euro
 29. oferte tur 8 ditor ne : Rome, Firence, Marseje,Barcelone,Nise. 790 Euro
 30. tur 4 ditor ne Paris, cmimi 499 euro personi, nisja me 7 tetor
 31. Tirane, oferte City-tour Greqi SELANIK 28 nentor 2011 160 Euro
 32. Dubai 5 dite 780 Euro
 33. oferte Selanik dhe Stamboll 6 dite 219 Euro
 34. oferte Rome dhe Firence 4 dite 429 Euro
 35. Durres, ofroj Ekskursion Kosove Prizren, Prishtine dy dite 40 Euro
 36. Shkoder, ofroj City-tour Shqiperi Voskopoje,( Korēe ) 15-16 tetor 5.000 Leke
 37. oferte 3* ME MENGJES DHE DARKE City-tour Qipro PAFOS QIPRO PUSHIME NDRYSHE NGA TE TJERET 8 dite 215 Euro 30 SEP
 38. Tirane, okazion Pakete ne bregdet Mal i zi ulqin 7 dite 300 Euro
 39. oferte Budapest, Beograd, Prishtine 5 dite 299 Euro
 40. oferte Vjeshte ne Budapest 3 dite 359 Euro
 41. Tirane, oferte Cruises/Krocier 7 nete lundrim ne mesdhe 99 euro
 42. Tirane, oferte bilete avioni 1-D Gjermani Munich 68 Euro
 43. Tirane, oferte City-tour Itali Bologna-Rimini-San Marino-Bari 4 dite 295 Euro
 44. Tirane, oferte City-tour Greqi Janine - Korfuz 4 dite 159 Euro
 45. Tirane, oferte City-tour Itali Rome 5 dite 435 Euro
 46. Shqiperi, City-tour France Paris 28-31 tetor,4 dite 489 Euro
 47. Tirane, okazion City-tour Itali Pisa--Firenze 22 Tetor -2 net mbreslenese ne Pisa & Firence 300 Euro
 48. 26-28 Nentor ,2 Nete / 3 Dite Ne Budva ,110 Euro Personi
 49. Oferte Zyrih dhe Gjeneve 5 dite 589 euro personi
 50. oferte Kolashin, 110 euro personi, 2 nete / 3 dite