PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shqiperi, ofroj Kurs pergatitor per filozofi, histori dhe ekonomikurse-private
24.09.2011, 20:36
Njoftohen te gjithe maturantet qe aspirojne te vazhdojne studimet ne Fakultetin e Drejtesise se kane filluar regjistrimet per kursin pergatitor 2011-2012, i cili perfshin materialin teresor ne lendet :


Filozofi
Histori
Ekonomi

I gjithe kursi kushton vetem 17.000 lek
Ju mirepresim!email: kurse-private@hotmail.com
Nr.cel: 0694813725

Cel. : 0694813725