PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Durrės Golem kėrkoj apartament per pushime 01.07. deri 31.07.2007golem
03.05.2007, 23:03
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Durrės

kerkoj nje apartament ne plazhin e golemit per te kaluar pushimet nga dt.01.07.2007 deri me dt.31.07.2007 .te jete afer detit dhe mundesishtte kete edhe pishine.Apartamenti te jete i nje madhesie normale per nje familjeme 4 persona.

Tel. : 0683361948