PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė njoftim MASTER GYMMASTER GYM
16.04.2007, 09:40
lloji i njoftimit. : njoftim

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

OFROJME SHERBIME PER FITNESS, AEROBI, MASAZH, SAUNA DHE BODYFITNESS.
AMBJENTI TEPER LUKSOZ.
ADRESA: PALLATET E REJA, MBRAPA EKSPOZITES SHQIPERIA SOT. TIRANE.