PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofrojme sisteme audion e video per TV, lokale etjarfaku
04.04.2007, 15:15
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Bejme projekte dhe zbatojme gjithcka ka te beje me sistemet audio dhe video.tregtojme dhe konfigurojme sisteme televizive dhe radio, montazhe a/v profesionale.Sisteme per lokale, muzike live, pub,sisteme konferencash per hotele. gjithcka profesionale dhe me marka brand.

Tel. : 0692092848

Cel. : 0692092848