PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Elbasan njoftim Punimet qe merr persiper Studio PLus AKSELstudio_plus_aksel
06.03.2007, 19:13
lloji i njoftimit. : njoftim

Shteti............: AL,

Qyteti............: Elbasan

Studio Plus AKSEL disponon per ju:

Bejme montazhe dhe riprodhim te gjitha llojeve te kasetave.
Prodhim DVD & CD dhe kapaket me fotot e tyre.
Filmime dixhitale te te gjitha evenimenteve.
Disponojme DJ profesionist me audio te fuqishme.
Realizoj foto montazhe & reklama.
Shpejtesia,cilesia dhe cmimi eshte nga me konkurueset ne treg


Cel. : +355 693266319