PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Durrės njoftim Sherbim per te moshuarit.st.franziskus
25.01.2007, 19:24
lloji i njoftimit. : njoftim

Shteti............: AL,

Qyteti............: Durrės

Ne nje nga kodrat me te bukura me pamje fantastike mbi detin Adriatik,ne afersi te Golemit(Durres),hapet:
Shtepia e Trajtimit te te Moshuareve me emrin:SANT.FRANZISKUS HAUS.

per ju femije qe jetoni jashte Shqiperise apo ne Shqiperi dhe deshironi qe prinderit tuaj te kalojne nje pleqeri ne kushte teper komode dhe Europjane,drejtohuni tek ne.

Nje vile madheshtore me kushte ideale,me dhoma teke,dyshe dhe treshe,me televizor,me dush dhe VC,ne cdo dhome.
Me nje restorant dhe guzhine te nivelit te larte,salle lojrash dhe biblioteke.
Me nje verande ne natyre me siperfaqe 500m2,me nje gjelberim dhe nje ajer te fresket,me pishine verore,me nje pemetore prej 1500m2.
Me ngrohje qendrore te gjithe godines,ne dushe,dhoma,salla etj.
Me sherbim mjeksor dhe kujdestari gjate 24 oreve.
Me organizim shetitjesh me mikrobus ne qytete te ndryshme te Shqiperise e shume te tjera,

JU PRESIM NE KETE SHTEPI TE PLEQERIMIT.

Hapet gjate muajit prill 2007.Mendoni per prinderit tuaj, per ata qe ju dhane jeten.Kanaqini dhe ju ata ne kete vend te mrekullueshem per vitete e tyre te pleqerise.
Vetem tek ne ata do te ndjehen si ne shtepine e tyre.Ju do te ndjeni qe ata jane ne dore teper te sigurte.

Nxitoni te rezervoni vendet sepse kapaciteti eshte i kufizuar.Per informacione te tjera kontaktoni ne:email me adrese: st.franziskus@mail.com
ose ne nr faxi:04230535
dhe ne do tju pergjigjemi menjehere duke na lene ju adresen tuaj te email-it,tel,cel,fax.

JU FALEMINDERIT

Fax. : 003554230535