PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Durrės-Golem, Hotel Bar Restorant Akropoli - Qetesia dhe Relaksi qe keni nevojeHotel Akropoli
23.08.2005, 10:42
Shteti............: AL,

Qyteti............: Durrės

Hotel Bar Restorant Akropoli eshte vendi ku shijohen momente relaksi, cilesia dhe komoditeti, kuzhina e mrekullueshme dhe sherbime te planifikuara veēanerisht per klientet tane, te shoqeruara me aromen e pishave dhe pamjen spektakolare te perendimit te diellit mbi detin Adriatik. I vendosur ne zonen turistike te Golemit, shume prane rruges nacionale, ju ofron mundesi per te vizituar zona te ndryshme turistike dhe historike te Shqiperise.
Salla e konferencave eshte ne dispozicionin tuaj per organizimin e aktiviteteve te ndryshme. Hotel Akropoli garanton qetesine dhe gjithcka qe mund te beje takimet tuaja me komode dhe ofron te gjitha kushtet me lluksoze qe takimet tuaj te kene nje natyre tjeter.

Tel. : +355 579 22142

Fax. : +355 579 22143

Cel. : +355 69 20 64 366