PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė kėrkoj Apartament ne qender, per dy jave ne shtatorgooner
13.07.2006, 14:40
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Kerkoj nje apartament 2+1 per periudhen 5-20 shtator per dy te huaj qe duan te vijne me pushime ne Tirane.
Apartamenti duhet te jete ne qender, mundesisht ne zonen e bllokut dhe i mobiluar. Pagesa e kenaqeshme.

Cel. : +355682093901