PDA

Trego pamjen e plotė tė : Libra & Muzike & Filma & LojraPages : 1 [2] 3

 1. Libėr monografi "Ashtu si e pashė Faik Konicėn"
 2. OKAZION!!!!!!! Tirane, shes PIANO 1.100 Euro
 3. Tirane, jap me qera Japim Foni ( bokse , mixer live dj ) me qera 1
 4. Tirane, shes fustan nusesh te ri , 450 Euro
 5. Tirane, Shesim dhe japim me qera Bokse te ndryshme ne varesi te eventit
 6. Shqiperi, shes Liber elektronik (e-reader/e-book) 95 Euro
 7. Shqiperi, shes Libra
 8. Shqiperi, shes Libra
 9. Tirane, shes Pikture 100 Euro
 10. Tirane, Shiten dy fjalore Greqisht - Shqip dhe Shqip - Greqisht
 11. Tirane, shes Fjalorė xhepi pėr gjuhė tė ndryshme 300 Leke
 12. Tirane, shes pajisje Set Blu-Ray Movie 9 COPE 60 Euro
 13. Tirane, oferte Piano 5.000 Leke
 14. Tirane, shes Kitare Elektrike 170 Euro
 15. Durres, shes Play Station 4 slim + 2 leva + 5 lojra 350 Euro
 16. Tirane, shes Lojra per femije
 17. Tirane, shes
 18. Tirane, shes 60-70 libra kursi per Gjuhen Angleze
 19. Tirane, shes Libra te fakultetit ekonomik 0 Leke
 20. Tirane, shes Libra te Fakultetit Juridik 0 Leke
 21. Tirane, shes Libra te degeve te ekonomise 0 Leke
 22. Tirane, shes Librin e gjuhes Italiane (Allegro 3) 1.300 Leke
 23. Tirane, shes Librin "Il diario del vampiro" (Italisht) 1.000 Leke
 24. Tirane, shes LIBRIN E GJUHES ANGLEZE (First Certificate) 1.200 Leke
 25. Fier, shes Kitare 130 Euro
 26. Tirane, shes Librin "Ditari i vampirit" 700 Leke
 27. Tirane, shes Libra te Fakultetit Ekonomik 0 Leke
 28. Tirane, shes Libra te Fakultetit Juridik 0 Leke
 29. Tirane, shes Fjalor Enciklopedik 2.500 Leke
 30. Tirane, kerkoj pllakate tė filmave shqiptar
 31. Tirane, shes Libra te Fakultetit Juridik 2.000 Leke
 32. Tirane, shes Libra te Fakultetit te Drejtesise
 33. Shes Violine 2/4 ne gjendje shume te mire
 34. Tirane, shes Violinė 1/4 me kapak 9.000 Leke
 35. Tirane, shitet VIOLINE CREMONA 12000 Leke
 36. Tirane, shes Cd per Wii u Fifa 13 cmimi 500 Leke
 37. Shqiperi, SHES PIANO PETROF 3.200 Euro
 38. Tirane, shes SHITET PIANO STEINWAY & SONS 7.200 Euro
 39. Tirane, shes Kindle Paperwhite 4, 11.000 lekė
 40. Tirane, DVD me programe te ndryshme
 41. Tirane, shes epson dot matrix lq-690 300
 42. Tirane, shes Kitare 🎸 8.900 Leke
 43. Tirane, shes Kitare 7.900 Leke
 44. Tirane, shes Violine 9900 Leke
 45. Tirane, shes Kitare klasike ne gjendje 100% perfekte.
 46. Tirane, shes Kellef Kitareje 1500 Leke
 47. Tirane, shes Librin Drejtshkrimi i Gjuhės Shqipe 2.000 L tė reja
 48. Tiranė, shes Libra - Fjalorė 7.000 Lekė secili
 49. Tirane, shes libėr me tregime italiane 220 Leke
 50. Tirane, shes librin Sociologjia tė Anthony Giddens 1300 Leke