PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pajisje dhe aparatura mjekėsorePages : 1 [2] 3 4

 1. Tirane, shes mobilje Rafte farmacie 100.000 Leke
 2. Elbasan, shes pajisje mjekesore laborator klinik biokimik hormonal 10.000 Euro
 3. Tirane, shes Printer SONY UP-990AD 3.500 Euro
 4. Tirane, Aktiviteti mbyllet - Shiten lende te para per laborator dentar dhe stomatologe
 5. Tirane, shes pajisje dentare Autoklav 1.300 Euro
 6. Tirane, shes karroce invalidi Mjet levizjeje per invalidet 1.200 Euro
 7. Tirane, shes pajisje mjekesore DERMATOSKOP
 8. Tirane, shes pajisje radiologjie Panoramex Orthopos xg3 10.000 Euro
 9. Tirane, shes Unit dentar
 10. Tirane, ofroj poltrona me patente gjermane te markes coredeep
 11. Elbasan, shes pajisje dentare Paisje per te Zbardhur Dhembet 2.200 Euro
 12. Tirane, Super Ofertė!!!!! Krevat Terapeutik Nuga Best!!!!!
 13. Durres, shes pajisje mjekesore Okazion Aparat Mjekesor Sonost 3000 I Diskutueshem 4.500 Euro
 14. Tirane, shes pajisje radiologjie ECO LOGIQ 500 Pro series 8.000 Euro
 15. Tirane, shes pajisje radiologjie Grafi dentare 1.400 Euro
 16. Tirane, shes poltron dentar 4.000 Euro
 17. Tirane, shes pajisje masazhi Pajisje masazhuese 2.000 Leke
 18. Tirane, shes pajisje dentare Grafi dentare digitale 1.900 Euro
 19. Tirane, - HB Dental chairs
 20. Pajisje mjekesore Laboratorike Mirkoskop BioLuxNg nga Gjermania 150 Euro
 21. Berat, shes Klinike Dentare
 22. Tirane, shes grafi dentare digital..15 000€.Gati per pune
 23. Lezhe, shes pajisje mjekesore OKSIGJEN AIRSEP NEW LIFE 500 Euro
 24. Tirane, shes pajisje dentare Furr porcelani 1.500 Euro
 25. Berat, shes pajisje dentare Shiten pajisjet komplet te nje klinike dentare 3.000 Euro
 26. Super OKAZION ,Tirane, shes mobilje Kabinet Dentar profesional italian 1 milion leke
 27. Durres, shes poltron dentar ne gjendje shume te mire
 28. Tirane, shes Poltrone Dentare Modeli HB 2000, 1.799 Euro
 29. Tirane, Shitet Grafi dentare
 30. Tirane, shes pajisje mjekesore Dyshek terapeutik 950 Euro
 31. Tirane, shes poltron dentar Anthos 8.000 Euro
 32. Tirane, SHITET KLINIKE DENTARE, poltron autoklav plastifikus, 1 muaj te perdorura 4.500 Euro
 33. Tirane, shiten mobiljet e nje klinike dentare pothuajse te reja 300 Euro
 34. Tirane, Shitet POLTRON DENTAR 4.000 Euro
 35. Tirane, - Shitet biznes Klinike Dentare
 36. Tirane, Shiten materiale dentare gjermane per laborator dentar
 37. Tirane, shes pajisje dentare grafi dentare italiane 700 Euro
 38. Tirane, - Shiten mobilje Farmacie
 39. Tirane, shes poltron dentar i markes "Dentsan" ne gjendje shume te mire 3.490 Euro
 40. Durres, shes pajisje mjekesore Laborator Analizash mjeksore i kompletuar.
 41. Tirane, shes pajisje radiologjie OWANDY IMAX TOUCH 3D,, panoramex,cephalometry dhe scaner 3D..30.000 euro
 42. Tirane, shes pajisje radiologjie Panoramex Analog SIEMENS 1.500 Euro
 43. Tirane, shes pajisje radiologjie Shitet grafi dentare murale 200 Euro
 44. Tirane, shes pajisje mjekesore Scanner Toshiba per repart Radiologjik 80.000 Euro
 45. Tirane, Shes krevat gjinekoligjik, aspirator per abort,komplete aborti;klema pinca
 46. Tirane, shes pajisje mjekesore Inkubator CO2 per In-Vitro 150.000 Leke
 47. Tirane, shes pajisje mjekesore Krevat spitalor 30.000 Leke
 48. Tirane, shes pajisje mjekesore Counting Chamber 45.000 Leke
 49. Tirane, shes pajisje mjekesore ECHO Aloka 650 cl 50.000 Leke
 50. Tirane, shes Aparat grafie STERN WEBER 100.000 Leke