PDA

Trego pamjen e plotė tė : disqe & goma 1. Lezhe, shes disk alumini Disqe 15 Per Ford 30 Euro
 2. Fier, shes 3 gome dhe disk 100 Euro (2 disqe 225/50/17 + 1 disk 225/45/17)
 3. Disqe 17 " Origjinale Audi
 4. Tirane, goma te nje kualiteti te larte Interstate Van Gt per fugona (te gjitha rrezeve), duke filluar nga 7.100 leke
 5. Tirane, goma te nje kualiteti te larte Interstate Sport Gt per autovetura (te gjitha rrezeve), duke filluar nga 4.200 Leke
 6. Tirane, Goma te nje kualiteti te larte, Sierra per kamiona autobusa duke filluar nga 37.200 Leke
 7. Tirane, shes gome dhe disk Mercedes Benz EVO Sport Paket 750 Euro
 8. Tirane, shes gome dhe disk 4.500 Euro
 9. Disqe alumini ngjyre cameleon
 10. Durres, shes gome dhe disk 280 Euro
 11. Librazhd, shes disk alumini 4 disqe alumini benzi nr16 500 Euro
 12. Durres, Shesh 4 disqe origjinale audi A3,A4, 17.000 leke
 13. Shqiperi, ankand gome & disk alumini Kerkoj kater disqe alumin qe jane ne foto me goma
 14. Tirane, shes gome 200 Euro
 15. Tirane, shes gome dhe disk Goma&Disqe 500 Euro
 16. Tirane, shes 4 Disqe origjinale nr 17 Mercedes-Benz
 17. Durres, shes makine BMW DISKT TEK BMW NR 17 40EURO 40 Euro
 18. Super-OKAZION SHES 4 DISQE ALUMINI (Made in Germany) Bashke me Gomat, te sapo ardhura nga Gjermania..300 Euro
 19. Tirane, shes Goma + Disqe Alumini Nr. 20, 4 cope, 185 Euro/copa
 20. Durres, shes Shes Goma/Disqe RANGE ROVER OVERFINCH 1 Euro
 21. Tirane, shes Gome dhe Disk Alumini C Class 500 Euro
 22. Tirane, shes gome dhe disk Disk vw passati origjinale R16 20.000 Leke
 23. Tirane, shes Disqe Golf 4 , 20.000 Leke
 24. Durres, shiten 4 goma Pirelli carving edge 205 55 r16 249 Euro
 25. Tirane, shes gome 4 Goma Kumho UHP 205/60 R15 viti 2018 195 Euro
 26. Tirane, shes disqe makine Benz 300 Euro
 27. Tirane, shes gome & disk alumini 4 Disqe Alumini me goma te perdorura per A Class 100 Euro
 28. Tirane, DISQE ME GOMA 16 PER AUDI/VW TE PA PERDORURA NE SHQIPERI
 29. Tirane, shes 4 Goma Bridgestone 175/65 R15, te 4 gomat = 9500 leke
 30. Tirane, - Disqe e goma 19. Amg te gjere mbrapa. Model 2017
 31. Tirane, shes gome & disk alumini Super gjendje 95% te reja 300 Leke
 32. Tirane, shes disk duralumini shiten 4 disqe duralumini sport 16.000 Leke
 33. Pompa per fryrje goma makine, 5000 Leke/copa