PDA

Trego pamjen e plotė tė : Mjete lundrimi & MarinaPages : 1 [2]

 1. Durres, ofroj Aksesore dhe Pjese Kembimi Per mjete Lundruese
 2. helika gome per pompe uji
 3. Pompa aspirimi benzine, tub gome dhe spina per lidhjen e serbatorit .
 4. Durres, shes koka GPS 9.500 Leke
 5. Durres, Filtra dhe pjese kembimi per motorre 4-kohesh, Filtra per mercury verado 300 HP
 6. Boje Antivegjetative, Cecchi, NAUTILUS Self Polishing, Veneziani Rafaello dhe STOPPANI
 7. Pajisje Shpetimi, Rrathe shpetimi, Jeleke Shpetimi,
 8. Durres, Boje per Lyerje Motorresh marine.
 9. Ngjites, Riparues, Korigjues profesional Drru - Kompesate Marine -Vetrorezine
 10. Kavo per leva komandimi skafi, Gazi , Kopluni.
 11. Zink Per timone, Akse, Pompa uji Motorri, Timoneri hidraulike
 12. Vlore, shes motoskaf Ital Mar Viti 2010, 8.900 Euro
 13. Tirane, shes motorr Mercuri 6hp (pothuaj i ri), viti 2018, 1.300 Euro
 14. Durres, shitet ose ndrohet,Gomone 4.8 m, 3999 Euro