PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

 1. Fabrike Pete dhe Kadaif
 2. Tirane, Ofrohet Detective Private
 3. FAQE WEB NGA - Prima Web & Prima Soft DEVELOPER /Faqe INTERNETI
 4. Faqe WEB NGA - Prima Web Design - Hardware Software Solution
 5. Ofrohen perkthime nga gjuha angleze-shqip dhe anasjelltas
 6. Ndertojm website per cdo lloj biznesi dhe sherbimi
 7. Tirane, - COMSEC Distribution Sh.p.k
 8. Shqiperi, - SEO per website
 9. Tirane, - Financier
 10. Tirane, ofrohen sherbime Financiare
 11. Shqiperi, - financial, tax, legal in Albania
 12. Durres, Tirane - Sherbime kontabiliteti financiar
 13. Pėrfitoni falas 30 $ pėr promovimin e artikujve tuaj nė facebook dhe instagram.
 14. Shqiperi, - NDIHME LIGJORE/ADMINISTRATIVE
 15. Shqiperi, - Finance
 16. Tirane, - Agjensi Pastrimi
 17. Tirane, - Sisteme kondicionimi, Instalime Elektrike
 18. Shqiperi, - Ofroj Licence ndertimi me qera
 19. Tirane, Ofroj perkthime te cdo lloj materiali ne gjuhen angleze (dokumente , materiale shkollore , tregime etj... )
 20. Shqiperi, shitje, servis, suport, riparim e mirmbajtje tė pajisjeve mjekėsore dhe programeve kompjuterike
 21. Durres, Sisteme Elektronike
 22. Durres, - Aplikacion Android per faqen e Internetit
 23. Tirane, Ofrohen perkthime te gjuhes angleze per materiale te ndryshme
 24. Tirane, - Foni ( bokse dj )
 25. Durres, - SHERBIME NOTERIALE
 26. Tirane, ofrojm marketing
 27. Tirane, - Shiten makineri dhe mobilje per furre buke
 28. Tirane, jam Freelancer pėr pėrkthim dhe interpretim nė shqip-anglisht / anglisht - shqip
 29. Tiranė, jam Freelancer pėr pėrkthim dhe interpretim nė shqip-italisht / italisht - shqip
 30. Klering, ofroj konstruksione metalike, rikonstruksione dhe ndertime.
 31. Tirane, - Hidraulik/Punime hidraulike
 32. Fier, - ekonomiste /financiere
 33. Vlore, -ekonomiste /financiere
 34. Vlore, -DEKLARIME ONLINE
 35. Tirane, - DEKLARIME ONLINE
 36. Durres, - DEKLARIME ONLINE
 37. Fier, - DEKLARIME ONLINE
 38. Berat, - DEKLARIME ONLINE
 39. Vlore, - SHERBIME FINANCIARE
 40. Fier, - SHERBIME FINANCIARE
 41. Vlore, - PERKTHIME TE GJUHES ITALIANE
 42. Tirane, - PERKTHIME ITALISHT
 43. ofrohet detektiv privat
 44. Tirane, ofrohet Teknik
 45. Tirane, ofrojme Emigrim/Leje Qendrimi ne Kanada!
 46. Tirane, - Lavazh
 47. Pogradec, - mulli expresi 40 mije lek
 48. Vlore, - DEKLARIME ONLINE
 49. Tirane, - DEKLARIME ONLINE
 50. Tirane, - Ofrojme ndertime Website-sh dhe Designe Grafike