PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kerkesa - per blerje, marrje me qera, nderrimPages : [1] 2 3 4 5 6

 1. Tirane, blej Toke afer doganes se re -Vore
 2. Tirane, blej Apartament 2+1 , 3+1 (Zona ish blloku)
 3. Tirane, marr me qera Kerkoj zyre me qera
 4. Tirane, ofroj ambjent 65m (Dritan Hoxha)
 5. Korce, Shitet / Jepet me Qera / Nderrohet Prone e pershtatshme per Ambjent Biznesi: Godine 1-Kateshe + Truall i Lire, rreth 290 m2, ndodhur ne Ish-Zone Industriale, (CMIMI i shitjes 53 milion L - te vjetra, i diskutueshem)
 6. Tirane, kerkoj apartament (kudo)
 7. Tirane, blej apartament 1+1 (Tirane brenda unazes)
 8. Kerkohet ambjent per Auto Servis nga 250 deri ne 1000m2
 9. Tirane, Blejme ambjent biznesi, buze rruge kryesore, pagesa direkt.
 10. Tirane, Blej apartament 3+1 tek kompleksi kodra e diedhit
 11. Tirane, kerkoje banese deri 10.000 Leke (Uzina autotraktorve ose Kinostudje)
 12. Tirane, nderroj Nderoj truall 450 m.katror me apartament (Ali Demi Shkoze Unaze e Madhe)
 13. Tirane, nderroj LOKAL (BLV BAJRAM CURRI PERBALLE GJYKATES SE RRETHIT)
 14. Durres, kerkoj me qera apartament 1+1+BLK 20.000 Leke
 15. Tirane, marr me qera Shtepi (Rrg kavajes,durresit,elbabasanit,komuna,21)
 16. Durres, kerkoj Apartament 2+1
 17. Tirane, kerkoj (Rruga e Durresit)
 18. Tirane, shes Armatura
 19. Tirane, Kerkoj te nderroj nje apartament ne pogradec buze liqenit me nje apartament ne tirane
 20. Vlore, jap me qera Apartament 65 m2 I mobiluar pallati i ri (Te kali trojes ngjitur me arjoli pasticeri)
 21. jap me qera grasioner dhe apart 1+1 ne durres shkembi kavajes afer me magjistikun
 22. Tirane, kerkoj apartament me qera 1+1 te mobiluar nga 150 deri 190 mije leke
 23. TIRANE , SHES 3500 m2 ULLISHTE NE PEZE TEVOGEL OSE KEMBEHET
 24. Tirane,Analize tregu dhe plan marketingu , keshilla shit -blerje
 25. Tirane, marr me qera apartament/garsoniere (rr luigj gurakuqi)
 26. Tirane, kerkoj Apartament (Komuna e Parisit, Bllok, Rruga e Elbasanit, Myslym)
 27. Tirane, shes apartament (linze)
 28. Tirane, shes dyqan (rruga budi qytet studenti)
 29. Tirane, nderroj Blej apartament tek fresku me mundesi kleringu (SAUK/FARKE)
 30. Tirane, kerkojme apartament me qera 1 dhome + aneks deri 16.000 Leke (21 dhjetori,Vasil Shanto)
 31. Vlore, nderroj Shpi (Ne qender)
 32. Tirane, Kerkoj te blej nje apartament 2+1. Te Jete brenda unazes, deri ne 55.000 euro
 33. Tirane, kerkoj Blej apartament (Kinostudio, Ish-Artistikja, 5 Maji)
 34. Tirane, kerkoj me qera garsonier 1+1 Kati 1, 50 m² (21 dhjetori)
 35. Rent-affitto-miete In Tirana STARTING FROM 250 EURO
 36. Tirane, marr me qera Apartament (Porcelan)
 37. Vlore, nderroj truall (Rradhime)me apartamente Vlore .
 38. Tirane, Kerkohet noter/e per bashkepunetor/e ne zyre Konsulence dhe perkthimesh per ndarje ambjenti
 39. Tirane, Kerkoj apartament me qera 1+1 Kati 3, 50 m² 18000 Leke (Pallati me shigjeta,astir,mine peza,don bosko tren)
 40. Tirane, blej apartament me mundesi kleringu disponoj 3-makina. +shtim lekesh
 41. Tirane, kerkoj Kerkoj te blej apartament me nderrim makine (Zona te Tiranes)
 42. Tirane, marr me qera APARTAMENT 1+1 (TIRANE)
 43. Tirane, blej apartament me vlere 55 milione leke te vjetra
 44. Tirane, Kerkoj apartament me qera 1+1+A+BLK Kati 3, 90 m² 25000 Leke (Teodor Keko, Dritan Hoxha)
 45. Tirane, kerkoj APARTAMENT (UNAZA E RE)
 46. Tirane, Kerkoj te blej apartament 1+1 ,jo me lart se kati i trete. Zona me te pershtatshme jane :" Unaza e Re ", "21 Dhjetori ", " Myslym Shyr"
 47. Tirane, tender
 48. Tirane, Blej Apartaments
 49. Tirane, okazion BLEJME APARTAMENTE-DYQANE-TRUALL ME KLERING DHE KESH
 50. Tirane, nderroj Apartament (Rr. Fadil Rada)