PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kerkesa - per blerje, marrje me qera, nderrimPages : 1 2 3 [4] 5 6 7

 1. PEZČ E VOGEL, Jepet me qera ose mundesi bashkepunimi 800 m2 toke truall dhe 50 m2 ndertese (1 ose 2 Euro ne muaj)
 2. PEZČ E VOGEL, shes 3600 m2 Toke 30 Euro / m2 , prane (Iliria Palace).
 3. KERKOJ APARTAMENT ME QERA 1+1 deri ne 70m2 deri ne 280 mije leke (Don Bosko)
 4. Tirane, kerkoj apartament mobiluar 2+1,
 5. Kerkoj toke me qera 2000-6000 m2 (Gjiri Lalzit)
 6. Tirane, blej apartament ne Amabasador 3, Nobis me cmim te arsyeshem 2+1+BLK 120-160 m²
 7. Tirane, kerkoj te blej DYQANE LOKALE OKAZION
 8. Tirane, ndarje qeraje Kerkoj garsoniere ose ndarje qeraje (Qender)
 9. Tirane, Kerkoj apartament me qera
 10. Sarande, kerkoj te blej Shtepi ne zonen e bregdetit ne Juge (Palase deri ne Ksamil)
 11. Tirane, Klering me mobilje kundrejt makinave
 12. Tirane, nderroj toke per ndertim (Ali Demi Shkoze 500 metra katror)
 13. Tirane, Kerkoj shtepi me qera 1+1 ne 21
 14. Tirane, blej Apartamente (Ish parku autobuzave)
 15. Tirane, blej Apartament 2+1 deri ne 60000€ (Ish parku,vasil shanto)
 16. Tirane, kerkoj Hyrje apartamenti
 17. Tirane, kerkojme - objekte me qera apartament 80 m² 400 Euro (ish parku)
 18. blej shtepi te demtuar nga termeti ne fshatrat rreth Tiranes
 19. Tirane, kerkoj Apartamente (Ish parku autobuzave)
 20. Tirane, Kėrkoj tė blej apartament nė Tirane me ēmim maximal 55 000 € (rreth unazes se vogel)
 21. Tirane, marr me qera Kerkoj Garsoniere ose 1+1 me qera
 22. Vlore, nderroj ullishte
 23. Kerkojme apartamente / shtepi me qera per SHTETAS TE HUAJ per afat te gjate kohor (Blloku, Qender, Zogu I Zi, Don Bosko)
 24. Tirane, kerkoj apartamente (ish parku)
 25. Kerkoj apartamente per blerje ne zona te ndryshme te Tiranes
 26. Durres, marr me qera 1+1 te mobiluar
 27. Shqiperi, njoftim RIVLERESIMI I PASURIVE TE PALUAJTSHME
 28. Tirane, kerkoj Apartamente
 29. Tirane, marr me qera kerkoj banese me qera (rruga e elbasanit ose tek ushtari i panjohur)
 30. Tirane, Kerkojme Apartament Per Blerje (Komuna e Parisit)
 31. Tirane, ndarje qeraje me vajze apartament 2+1 Kati 2,
 32. Sarandė, ndėrroj Apartament 1+1, me apartament nė Tiranė
 33. Tirane,kerkojme - objekte me qera
 34. Blejme/ shesim/ marrim me qira apartamente,
 35. Kerkoj Apartament per blerje deri ne 60 mij euro ne zonen e Vasil Shantos.
 36. Tirane, ftese per oferte Objekt Banimi
 37. Tirane... Shes ....nderroj 1000 m2 toke
 38. Tirane, marr me qera apartament
 39. Durres, Nderroj Toke (Mali i Robit)
 40. Tirane, nderroj Apartament (Zogu i zi)
 41. Tirane, marr me qera Kerkoj Garsoniere ose 1+1 me qera
 42. Kėrkoj apartament me qira, kudo nė Tiranė
 43. Tirane, Kerkoj kolege te ndaj qirane Estetik, parukeri
 44. Tirane, ndarje qeraje ambjent biznesi Kati 1, 20 m² 300 Euro (Ibrahim Rugova)
 45. Kerkese per marrje me qera Ambjent pėr zyra dhe magazinė. (Tiranė)
 46. Kruje, kerkoj
 47. SHKEMBEJ PASURI - AP DURRES apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 500 (LAGJIA 13- PLAZH DURRES - HOTEL ADRIATIKU)
 48. Tirane, shes lokal (Lloto-Bar-Kafe) (Rr. Bardhok Biba pas 15 kateshit)
 49. Kerkoj te marr me qira ambient per Lavazh dhe Parking,ne Tirane
 50. Tirane, okazion Ambjent (Dritan Hoxha)