PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kerkesa - per blerje, marrje me qera, nderrimPages : 1 2 [3] 4 5 6

 1. Tirane, kerkoj
 2. Tirane, kerkoj (Muhamet Gjollesha)
 3. OKAZION Tirane, nderroj Apartament 1+1 (Rr. Medar Shtylla) me Apartament 2+1 (Rr. Medar Shtylla)
 4. Tirane, shes Vile 2-kateshe + papafingo (Bulevardi Zogu i l.)
 5. Tirane, okazion Vile me Qera (Myslym Shyre)
 6. Tirane, kerkoj dyqan Kati 0 ne Astir
 7. Tirane, jap me qera Vile me Qera (Myslym Shyre)
 8. Tirane, blej dyqan deri 79.000 euro brenda unazes se vogel
 9. Tirane, jap me qera Ambjent (Zogu i zi)
 10. Tirane, okazion Apartament
 11. Super Okazion tek Nobis 1400 euro/m2
 12. Tirane, kerkoj ndarje qeraje me vajze apartament 1+1 Kati 6, 90 m² 20.000 Leke (astir)
 13. Marrim dhe japim apartamente me qera, dyqane me qera , lokale me qera ne Tirane dhe Durres
 14. Tirane, marr me qera Kerkoj Vila me qera
 15. Tirane, okazion (Freskut)
 16. Tirane, kerkoj KERKOJ AMBIENT BIZNESI ME QERA 20.000 Leke
 17. Tirane, nderroj Apartament (Ura e Tabakeve prane Gjykates se Apelit) 149M2, Cmimi 155.000 Euro.
 18. Tirane, kerkoj Apartamente (Zogu i zi)
 19. Tirane,Kerkoj apartament/shtepi te mobiluar ne Tirane sip.max 80m2 per qera afatgjate . Cmimi max 250
 20. Tirane, kerkoj Apartament (Fresku, Kodra e Diellit, Liqeni i thate)
 21. Tirane, kerkoj apartament 2+1 1 m² 50.000 Euro (Fresku, Kodra e Diellit, Liqeni i thate)
 22. Tirane, Kerkoj nje ambjent biznesi me qera, deri ne 40 m2 dhe qera deri ne 30.000 Leke
 23. Tirane, kerkoj Kerkoj shtepi me toke 1000 m2 me qera Sauk (Sauk)
 24. Tirane, Blej Garazh
 25. Tirane, kerkoj Apartamente (Ish parku autobuzave)
 26. Kerkoj te blej apartament 1+1 ne Tirane,Pagesa Kesh Direkt
 27. Tirane, nderroj DYQAN (SADIK PETRELA,MBI BRYLIN)
 28. Tirane, okazion Apartamente (yzberisht & Fresku)
 29. Tirane, marr me qera Kerkoj apartament 1 pl1 per banim me qera (Brenda ose shume afer unazes)
 30. Tirane, blej Toke (Are, Pemtore, Ullishte etj).
 31. Tirane, nderroj apartament (ish blloku , sami frasheri)
 32. Tirane, kerkoj Garzoniere ose 1+1 per blerje te ish parku autobuzave
 33. Tirane, Kerkoj dyqan 300 Euro
 34. Tirane, marr me qera Apartament me qera 2+1 ose 1+1 me hapesire
 35. SHKEMBEJ PASURI - AP DURRES apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 500 (LAGJIA 13- PLAZH DURRES - HOTEL ADRIATIKU)
 36. Tirane, kerkoj Apartamente (21 dhjetori)
 37. Tirane,Blej truall ne sauk ose farke
 38. Tirane, kerkoj 2 ap. (1+1) (Zona e Yzberishtit +Unaza e Re)
 39. Vlore, ankand toke (truall ) (Rradhime)
 40. Jeni nė kėrkim tė ZYRĖS suaj me kosto minimale?
 41. Tirane, Kerkoj te blej Apartamente, Dyqane
 42. Tirane, Blej apartament 2+1
 43. Tirane, nderroj nderroj 5 mij m2 toke ne kamez + objekt prej 560m2 2 kate (toke ne kamez)
 44. Tirane, kerkoje apartament rreth 100 m² (LIQENI I THAT / KOMUNA PARISIT)
 45. Tirane, kerkoj dhome me qera
 46. Tirane, marrim apartamente me qira afatgjate mbi 3 vjet
 47. Tirane, Kerkoj Apartament me qera
 48. Tirane, Kerkoj ambient me qera dyqan e pershtateshme per supermarket Kati 0, 250 m² 2.000 Euro
 49. Tirane, kerkoj Shtepi (Mine peza)
 50. Tirane, blej Apartament 2+1 (Barikadave, Selvia)