PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kerkesa - per blerje, marrje me qera, nderrimPages : 1 [2] 3 4 5 6

 1. Tirane, kėrkoj garsoniere me qera
 2. Tirane, Kerkoj dyqane me qera ne kamez te jet diku afer me institutin
 3. Tirane, nderroj Garazhde (Yzberisht)
 4. Durres, Kerkoj te blej apartament 2+1
 5. Tirane; Kerkoj te ble Apartament 1 + 1.
 6. Tirane, Shoqeria Belhaus shpk kerkon te bleje apo te marr me % leje ndertimi te reja apo leje te cilave ju ka kaluar afati (Unaza e Tiranes)
 7. Tirane, Kerkoj shtepi me qera, 1+1 ose 2+1 deri 25.000 Leke (Selite- rruga irfan tomini, rexhep jella etj)
 8. Tirane, nderroj Apartament 1+1 (Zona e Ali Demit)
 9. Tirane, kerkoj (Brenda unazes se Tiranes,dhe rruge kryesore.)
 10. Tirane, blej apartament (tirane)
 11. Tirane, ndarje qeraje Ndarje qera Zyre avokatie (Bul.Gjergj Fishta)
 12. Tirane, blej Blej dyqan ne kryqezim rrugesh deri ne 150,000 EURO
 13. Tirane, kerkoj Kerkohet Garsonier per blerje (21 Dhjetori)
 14. Sarande, nderroj Apartament 2+1 me apartament ne Tirane
 15. Tirane, blej
 16. Tirane, apartament 250 Euro (Stadiumi dinamo)
 17. Tirane, kerkoj
 18. Tirane, kerkoj ApartamentE ME QERA (NJEZET E NJI DHJETORI)
 19. Kerkoj apartament 2+1+A+BLK, deri ne 45.000 Euro
 20. Tirane, okazion Apartament (tirane e re)
 21. Tirane, kerkoj Apartament (Don Bosko)
 22. Tirane, kerkoj Dyqan, Apartamente (Tirane)
 23. 🎯 Ofrohen per Shitje Apartamente dhe Vila ne Selanik Greece
 24. Tirane, kerkoj Ambjent me qera per Gjelltore (Qendra)
 25. Shkoder, shes Vile 3 kateshe plus papafingo
 26. Tirane, nderroj dyqan (rr.naim frasheri afer 21 dhjetorit)
 27. Tirane, kerkoj te blej Dyqan ne rruge Kryesore
 28. Tirane, kerkoje me qera apartament 60 m² (BLLOKU,MYSLIM SHURI,KAVAJA.....)
 29. Tirane, kerkoj 1+1 te mobiluar deri ne 25000 leke (21 dhjetori, parku autobusave)
 30. Kerkoj ambjent biznesi me qera me sip.180m-250m e pershtatshme per punishte pasticerie - selite,Vasil shanto,misto mame
 31. Ndroj apartament ne tirane me hyrje ne bregdet
 32. Tirane, kerkoj Kerkojme te blejme 2 Apartamente 1+1 zona 21 Dhjetori
 33. Tirane, kerkoj ndarje qeraje ne nje apartament 15.000 Leke
 34. Durres, ofrohet Ofrojme Konsulence ne Shit-Blerje Pronash,kemi Apartamente per shitje cmime te favorshme e cilesi.
 35. Vlore, kerkoj Kerkoj te blej apartament 1+1 2+1 me verande
 36. Tirane, kerkohet Shtepi per blerje
 37. Shqiperi, Kerkoj apartament apo shtepi deri cmimin 10 000 euro
 38. Tirane, kerkoj Shtepi te vjetra
 39. Kerkoje shtepi me qera te kthesa e Kamzes
 40. Tirane, kerkoj Apartment (Komuna e parisit)
 41. Tirane, marr me qera (Komuna e parisit)
 42. Tirane, kerkoj Apartamente (Komuna e parisit)
 43. Tirane, oferte Apartamente (Muhamet Gjollesha)
 44. Tirane, shes Shitet dyqan tek Galeria ETC (Bulevardi Bajram Curri)
 45. Tirane, kerkoj Apartamente (21-dhjetori)
 46. Tirane, Lista e ofertave - Objekte ne shitje
 47. Tirane, shes/nderroj dyqan Kati 0, 60 m² 90.000 Euro (Rruga Nikolla Lena)
 48. Tirane, kerkoj
 49. Tirane, kerkoj Apartamente (Muhamet Gjollesha)
 50. Tirane, nderroj Apartament 2+1 (Rr. Karl Gega / prane ish stacionit te trenit)