PDA

Trego pamjen e plotė tė : TruallPages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46

 1. Tirane, jap me qera truall 110 m² 800 Euro (Rruga e Durresit)
 2. Tirane, shes toke 7.000 m² 245.000 Euro (Prush)
 3. Vlore, shes truall ne bregdet 1560 m² 80 Euro/m2 (Radhime)
 4. Tirane, shes toke 15.000 m² 130 Euro/m2 (afer TEG)
 5. Tirane, shes truall 3.600 m² 30 Euro/m2 (kashar)
 6. Tirane, shes toke 19.600 m2 me 9 Euro/m2, per 176.400 Euro (Fshati MARQINET- VORE)
 7. Tirane, shitet FERME me peme 15.000 m2 per 900.000 Euro ne Periferi te Tiranes.
 8. Lezhe, shes toke ne bregdet 16.332 m2 me 65 Euro/m2
 9. Durres, shes toke 2.100 m2 per 94.500 Euro (Spitall Sektori Rinia)
 10. Durres, shes toke 10.000 m² 23 Euro/m2 (Hamallaj, buze rruges kryesore)
 11. Fushe Kruje, shes toke bujqesore 28.000 m² 14 Euro/m2 (Gramez)
 12. Tirane, shes toke 6700 m2, 536.000 Euro (Farkė)
 13. Elbasan, shes toke 5.000.000 m² (Belsh)
 14. Vlore, shes toke 3.000.000 m² (Autostrada Fier Vlore)
 15. Tirane, shes toke 4.400 m² 190.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)
 16. Tirane, shes toke 2.300 m² 230.000 Euro (Rruga e Elbasanit)
 17. Tirane, shes toke 7.700 m² 616.000 Euro (Farke)
 18. Tirane, shes toke 2.500 m² 375.000 Euro (Sauk)
 19. Tirane, shes toke 3.418 m² 1.538.100 Euro (Liqeni Artificial)
 20. Tirane, shes toke 500 m² 350.000 Euro (Ish Parku Autobusave)
 21. Tirane, shes toke 5.000 m² 300.000 Euro (Autostrada Tirane-Elbasan)
 22. Tirane, shes toke 90 m² 95.000 Euro (Rruga e Kavajes)
 23. Tirane, shes toke 2.500 m² 750.000 Euro (Casa Italia)
 24. Tirane, shes toke 4.400 m² 190.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)
 25. Tirane, shes toke 1.000 m² 160.000 Euro (Depo Ujit)
 26. Tirane, shes toke 1.900 m² 110.000 Euro (Surrel, Dajt)
 27. Tirane, shes truall 800 m² 100 Euro/m2 (Autostrada Tirane-Durres)
 28. Tirane, shes truall 90.000 m² 3.000 Leke/m2 (Picallė)
 29. Durres, shes truall 3.000 m² 98.360 Euro (Rrashbull)
 30. Tirane, shes toke 13.600 m² 952.000 Euro (TEG)
 31. Tirane, shes toke 30.000 m² 1.950.000 Euro (City Park)
 32. Tirane, shes toke 7.000 m² 490.000 Euro (Dajt, Priskė)
 33. Durres, shes toke 265 m² 156.250 Euro (Rruga Drenicam)
 34. Tirane, shes toke 10.000 m² 1.200.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)
 35. Tirane, shes toke 2.100 m² 252.000 Euro (Autostrada Tiranė Durres)
 36. 027-Tirane,Shitet Toke,Sip1'600 m²,Cmimi 70 euro/m², nė fshatin Mullet, buzė rrugicės-Teqellive, 600m aksi i rrugės sė vjetėr "Tirane-Elbasan"/Njėsia Administrative Mullet, dhe 500m nga aksi/dalja e autostradės Tiranė-Elbasan
 37. 131-Tirane,Shitet Toke/Truall,Sip.2'200m²,Cmimi 10'000Leke/m²,mbi Kryegjyshatėn, rr "Agush Gjergjevica",700m(5-min kėmb) nga aksi rr."A. Demi"/Ura Poligrafikut/Shkozė(Spital Continental)/2km nga Unaza Qėndror/Ura Brrylit dhe 1.5km
 38. Pogradec,Shitet Truall sip.1'364m², Cmimi 210'000 euro,diskutushėm, mjaft pėrshtashme pėr Pallat e Vila, nė rr.Sul Starovari,1.5km nga qendra Pogradecit dhe 400m nga bregu Liqenit (shetitorja /derdhja Verdoves) e 4km nga pika turistike Drilonit
 39. 109-Tirane, Okazion!!! Shitet Tokė sip.4'700m²,Cmimi 35euro/m² diskutushėm, nė -Ibėn e Poshtme-Teater Kame-Shpella Pellumbasit, 500m nga aksi rrugės nacionale Tiran-Elbasan, 13-km nga Tirana
 40. Tirane-Vishnje-Baldushk, Shitet Tokė, Sip 6'632m², Cmim 40euro/m², nė Vishaj 14-km(20min me auto) nga qendra Tiranės me kalim nga Sauku, Stėrmas-Picalle-Vishnje, nga Komb-Tekstil,Vaqar Arban 14.5km
 41. 001-Tirane,Shitet Truall 231m²,Cmimi 400'000 Euro-diskutueshėm, buzė Rr."Mehmet Brocaj",15m nga kryqėzimi me Rr."Haxhi Hysen Dalliu"/100m nga Prokuroria e Tiranės
 42. 064-Tirane,Shitet Toke, Sip.3'250m², 55euro/m², diskutueshėm, Mullet, nė rrugėn e vjetėr (nacionale) Tiranė-Elbasan, kilometri 10-tė, buzė Lumit Erzen
 43. 026-Tirane, Shitet Toke, Sip: 7.600 m², 21Euro/m2 - Lugina Zaranikes /Petrele
 44. 063-Tirane,Shitet,Toke me sip.975m²,Cmimi 29 euro/m2, diskutushėm, Pėrballė Njėsise Administrative Mullet,buzė rrugės qė lidh fshatin Mullet me aksine e rrugės sė vjetėr "Tirane-Elbasan"
 45. 072-Sarande-Plazh Manastir-Ksamil,Shitet truall,sip.truall 320m²,ndėrtesa 31m²,Cmim70'000euro, nė aksin Sarandė-Butrint/Pėrroi Ēukės-Ksamil, tek Manastiri
 46. 132-Tiranė,Shitet Tokė/Truall,Sip1370m²,Cmim10'000Leke/m²- Shkozė/pas banesave sociale,tek betoniere Sina/fillim rr.Ali Hafiz Ulqinaku,2-km nga Ura-Poligrafik/Spital Continental/ Kryegjyshat/ rr.A.Demi/ose 3.5km Ura-Brrylit ose 900m nga Liqen Farkes
 47. Tirane-Priskė Madhe-Dajt,Shitet Tokė, Sip.650m² plus 1680m², e tėra 2330m²,cmim 49'000 euro €, nė P.Madhe, 1.5km mbi Surrel,11km(25-min auto)nga qendr-Tiranė(rrRexhekri, Shkoz, Fark & Fresku-Linz-Daj
 48. 029-Tirane,Shitet Truall Sip.500m²,Cmimi 65.000 Euro, diskutueshėm (nė Mėzez, Krahu i djathtė i Autostradės Tiranė-Durrės, kthesa djathtas tek Skoda & Porsche Albania 500m larg, ose mbrapa mobileri Ar
 49. Tiranė,Shitet Tokė,sip1600m²,Cmim 6'000Lek/m²,Babrru-Kodėr, rr.Prengaj,-Palma, 250m nga rr Skėnderbeu-Kodėr" 500m nga U.Madhe/rr.Arbėrit1.2km nga Ura Lum Tiranės/rr.M.Keta-Tufin,3.7km nga farmaci.10 T
 50. 041/1-Tirane, Shitet Truall Sip. 226 m² 110.000 Euro, nė Rr. 5-Maji, mundėsi pėr ndėrtim Pallati