PDA

Trego pamjen e plot t : TruallPages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46

 1. Tirane, shes toke 866 m 73.000 Euro (Dajti)
 2. Durres, shes truall 10.000 m 3.000 Leke/m2 (Vore -Fushkruje kryqezimi i rinasit)
 3. Tirane, shes toke 2.800 m (Valias , Kamez)
 4. SUPER OKAZION - Tirane, shes toke 600 m 25.000 Euro (Petrele - Zarranik)
 5. Durres, shes toke 4.019 m 160.760 Euro (Xhafzotaj, Durres)
 6. Tirane, jap me qera truall 4.000 m
 7. Tirane, shes truall 800.000 Euro (Vore)
 8. Tirane, shes truall 11.000 m 40 Euro/m2 (IBE)
 9. Tirane, shes truall 2.500 m 100.000 Euro (Berxulle)
 10. Tirane, shes toke 1.500 m 75.000 Euro (Domje)
 11. Tirane, shes toke 52.000 m 10 Euro/m2 (Cerkez Morine)
 12. Kruje, shes truall 504 m 52.000 Euro (Rruga Kryesore)
 13. Tirane, shes toke 1.400 m 5.000.000 Leke (Priske)
 14. Durres, shes truall 14.711 m 220.000 Euro (Xhafzotaj Durres)
 15. Tirane, shes truall 3.940 m 394.000 Euro (berxulle)
 16. Tirane, toka ne shitje
 17. Lezhe, shes truall 90.000 m 99.999 Euro
 18. Tirane, shes toke 4000 m2 me mundesi riblerje
 19. Tirane, shes truall 11.600 m 1.160.000 Euro (Sauk)
 20. Himare, shes toke ne bregdet 16.000 m 1.600.000 Euro (Jale)
 21. Tirane, shes toke 3.000 m 30 Euro/m2 (Laknas)
 22. Tirane, shes toke 70.000 m 225.000 Euro (Baldushk)
 23. Tirane, shes toke 7.666 m 270.000 Euro (Rinas)
 24. Gjiri Lalezit, shes toke 6.600 m 45 Euro/m2 (Kepi i Rodonit)
 25. Tirane, shes toke 3.000 m 120 Euro/m2 (Vore)
 26. Tirane, shes toke 1.940 m 30Euro/m2 (Vore)
 27. Durres, shes toke 5.200 m 35 Euro
 28. Sarande, shes truall 6.000 m 50.000 Euro (Shendelli)
 29. Sarande, shes truall per resort turistik me te gjithe dokumentacionin perkates, 15.000 m, 1.5 milion Euro (Rr Butrinti)
 30. Korce, shes truall 70 Euro/m2 (Ish fabrika e tullave Korce)
 31. Tirane, shes toke 2.500 m 75 Euro/m2 (Vore)
 32. Shitet toke ne Vore brezi i dyte 10 000m2
 33. Fier, shes truall 2.500 m 3.600.000 Leke (Verbas, Fier)
 34. Tirane, shes truall 3.000 m 40.000 Euro (Rruga Kongresi i Lushnjes Kamez)
 35. Sauk , shes toke 1.300m, 200.000 euro (Sauk 2 rruga qe te con tek TEG-U, prane xhamise rr Gjon Kristi)
 36. Tirane, shes truall 40.000 Euro (bulevardi blu)
 37. Tirane, shes truall, sip 800 m, cmimi 120 Euro/m2 (Tirane-Prush-Vaqarr)
 38. Tirane, shes truall 1.000 m 50.000 Euro (Rruga Teuta Kamez Tirane)
 39. Durres, shes pyll 24.500 m 5 Euro/m2 (Lalez)
 40. Tirane, shes toke 5.000 m 50 Euro/m2
 41. Durres, shes toke truall/ Vreshte dhe ullishte 4.500 m2
 42. Durres, shes 4.500 m/ Toke 4.500.000 Leke te reja (Hamallaj)
 43. Sarande, shes truall 800 m 680.000 Euro (Ksamil)
 44. OKAZION Maminas shitet toke me sip 5400m2 30euro/m2/mundesi nderrimi
 45. Okazion toke 1000m2 25000 laknas
 46. Tirane, shes toke 2.000 m 125.000 Euro, ME HIPOTEKE (PRANE RRETHROTULLIMIT TE TEG)
 47. Tirane, shes toke 3.600 m prane ILIRIA PALACE ne PEZE VOGEL
 48. Tirane,... shes 1500 m2 truall ne Pez Vogl te rruga kryesore 1Euro
 49. Durres, Jepet me Qera ose Shiten 2 Parcela Toke me sip 10000 m2 dhe 15000 m2 (L15. Spitalle Rr.Sulo Bogdo2)
 50. Durres, shes toke 4.000 m 60.000 Euro (Spitalle, Durres)