PDA

Trego pamjen e plot t : TruallPages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

 1. Fier, shes truall 1.000 m 1.100.000 (VERBAS)
 2. Fier, shes truall 1.000 m 1.100.000 (VERBAS)
 3. Fier, shes truall 2.000 m 2.200.000 Leke (VERBAS)
 4. Elbasan, shes toke bujqesore 17.599 m 7.500.000 Leke (Tregan)
 5. Elbasan, jap me qera toke ne bregdet 4.899 m 4.000 Leke (Koder Bujaras)
 6. Durres, shes truall 700 m 14.000 Euro (Golem)
 7. Elbasan, shes toke bujqesore 6.000 m 75.000 Euro (rruga Rinia Cerrik)
 8. Tirane, shes toke 20.600 m Euro (LINZE)
 9. Fier, shes toke bujqesore 8.500 m 2.400.000 (VERBAS FIER)
 10. Fier, shes truall 1.500 m 2.200.000 Leke (VERBAS)
 11. Fier, shes truall 1.500 m 2.200.000 Leke (VERBAS)
 12. Lushnje, shes toke bujqesore 9.000 m 6.000.000 Leke (Bubullime, Lushnje)
 13. Tirane, shes truall 1000 m 100.000 Euro (Ne Collak, perballe Sanatoriumit)
 14. Tirane, shes truall 315 m 120.000 Euro (100 metra nga Bulevardi Blu, kthesa per Babrru)
 15. Fier, shes toke bujqesore 4.150 m 20.000 (DRIZE)
 16. Tirane, shes toke 2.800 m 60 Euro/m2
 17. Tirane, shes toke 2.810 m 65 Euro/m2 (Kamez ,kthesa e valiasit)
 18. Fier, shes toke bujqesore 4.000 m 12.000 (RRETH-LIBOFSH)
 19. Tirane, shitet truall 615 m + vile 2 kateshe, Kodra e Priftit
 20. Durres, shes toke bujqesore 2.750 m 2.000 Leke/m2
 21. Elbasan, shes truall 200 m 600.000 Leke (5 Maj)
 22. Tirane, shiten 2 Toka, sip.totale 6.800 m, 63 Euro/m2 (Mjull Bathore, Tirane)
 23. Elbasan, shes toke 10.000 m 35 Euro/m2 (Kryqzimi Rruga Marinez dhe Rruga Kuqallar)
 24. Tirane dhe Durres, shes truall 1.000 m, 16000 Euro, (Kashar)dhe 1000 m2 ,prane shkolles Willson,City-Park...
 25. Tirane, shes truall 900 m 100 Euro/m2 (BATHORE)
 26. Tirane, shes truall 5.000 m 50 Euro/m2 (Farke)
 27. Sarande, shes truall 5.000 m 200 Euro/m2 (Borsh)
 28. Tirane, shes truall 50 Euro/m (Marikaj) dhe 30 euro/m2(Maminas)
 29. Tirane, shes truall 500 m 45.000 Euro (Liqeni i Farkes)
 30. Tirane, shes toke 400 m 1.000.000 Euro (Tirane e Re)
 31. Tirane, shes truall 4500 m2 ,110 Euro/m2 (Prane TEG-ut)
 32. Tirane, shes truall 1.000 m 55.000 Euro (Prush)
 33. Tirane, shes toke 5.000 m Yzberisht-Kashar Afr Digitalb dhe Autostrads
 34. Durres, shes toke bujqesore 11.200 m 36 Euro/m2 (Shen-Vlash Autostrada Durres-Tirane)
 35. Fier, shes truall 4.195 m 400 Euro/m2 (Bishanak. Fier)
 36. Fier, shes truall 200 m 400 Euro/m2 (HARRILLA BOZDO)
 37. Fier, shes toke 2.800 m 8 Euro/m2 (fabrika e tullave)
 38. Durres, shes toke bujqesore 6.200 m (Kryemedhenj ,Golem)
 39. Tirane, shes truall 3.000 m 170.000 Euro (peze helmes)
 40. Durres, jepet me qera, shitet ose nderrohet Toke 1.000 - 2.000 m (Rruga Bajram Curri; lagjia 13-Plazh)
 41. Durres, shes Toke 300m2 e pershtatshme per ndertim shtepie/vile
 42. Shqiperi, shes toke 2.000 m 50.000 Euro (Autostrada Lacit)
 43. Tirane, jap me qera truall 750 m 3 Euro/m2 (Kashar)
 44. Kavaje, shes truall ne bregdet 2.345 m 50 Euro/m2 (Spille, Rrogozhine.)
 45. Durres, shes truall 5.324 m 22 Euro/m2 (Rruga Fllakes)
 46. Tirane, shes toke 1.500 m 60.000 Euro (Dajti)
 47. Fier, shes toke 3.000 m 12.000 (RRETH-LIBOFSH)
 48. Vlore, shes Shtepi+Toke 2.500.000 Leke (Novosele)
 49. Okazion shitet Toke+banese 50m afer detit brezi i pare nga rruga
 50. Tirane, shes toke 750 m 120 Euro/m2 (Farke)