PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kurse profesionale & ArsimPages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75

 1. Tirane, Trajnime Praktike ne Finance Banke, Psikologji, Juridik,
 2. Trajnime Praktike ne Kontabilitet, Informatike dhe Programim
 3. Trajnime Praktike ne Menaxhim, Marketing, Burime Njerezore,
 4. Tirane, Trajnime Profesionale Praktike Pasuniversitare:
 5. Tirane, kurse Formimi profesional “ MENAXHIM TURIZMI “.
 6. Tirane, kurse Formimi profesional " FIZIOTERAPIA NĖ PRAKTIKĖ".
 7. Tirane, kurse Formimi profesional “PSIKOTERAPIA POZITIVE“ .
 8. Tirane, ofrojme trajnime IT-Programim Dominusoft As ofron Trajnime Profesionale :WEB DESIGN
 9. Kurse profesionale: ArcGIS, AutoCAD 2D, AutoCAD 3D, AutoCAD Map
 10. Tirane, ofrohet kurse te gjuhes frenge
 11. Tirane, ofrojme trajnime IT-Programim Dominusoft As ofron Trajnime Profesionale :WEB DESIGN
 12. Tirane, ofrohet Kurse per ekonomiste
 13. Tirane, ofrohet kurse frengjishtje
 14. Tirane, ofrojme trajnime Filloi kursi "PANELE FOTOVOLTAIKE" - FALAS pėr tė papunėt
 15. Prishtine, ofrojme kurse gjuhesh
 16. Tirane, ofrojme kurse gjuhe anglisht!
 17. Kurs Trajnimi per CALL CENTER ITALISHT dhe MUNDESI PUNESIMI vetem 39 Euro
 18. Tirane, ofrojme kurse gjuhe gjermanisht Jam Gjerman - Ofroj kurse bashkėbisedimi nė gjuhėn Gjermane
 19. Tirane, njoftim Turizem dhe Hoteleri S.O.T.A
 20. Tirane, kurse Formimi profesional Estetike Sallon BORA
 21. Ofrojmė kurse trajnimi per kujdestare te moshuarish, dado, punonjese shtepie, infermiere shtepie
 22. instituti i modes ITALY SITAM TIRANA, kurse Formimi profesional Unaza e re 100 m nga sheshi shqiponja majtas
 23. Tirane, ofrojme kurse Kurse arkitekture
 24. Tirane, ofroj kurse profesionale parukerie &estetike,thonjte.
 25. Tirane, ofrohet KONSULENCE
 26. "Kontrolli Tatimor & Tė Drejtat e Tatimpaguesit" nė datat: 24-25-26 Qershor
 27. Tirane, ofrojme kurse muzike piano Kurse Piano
 28. Tirane, ofrojme kurse muzike kercim - dance Kurse kėrcimi
 29. Tirane, Shkolla Europa ka hapur regjistrimet
 30. Tirane, ofrojme kurse anglisht
 31. Ofroj perkthime te materialeve ne gjuhe te ndryshme
 32. Kurse te gjuhes angleze
 33. Ofrohet kurse: Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht (te gjitha nivelet).
 34. Tirane, ofrojme Mundesi studimi jashte vendit
 35. Shkolle per optike, Laburant dhe opticien
 36. Tirane, ofrojme kurse gjuhe gjermanisht kurs veror intensiv i gjuhes gjermane
 37. Tirane, ofrojme kurse gjuhe anglisht kurse intensive verore ne grup dhe individual
 38. Tirane, ofrojme Kontabilitet/Financ STUDENTET NE FOKUS!!
 39. Tirane, ofrojme italisht KURS ITALISHT PER CALL CENTER
 40. Tirane, ofrojme kurse gjuhe gjermanisht
 41. Ofrojme kurse Financa 5+ Bilanci Online + Alpha + Baza informatike
 42. Tirane, ofrojme kurse gjuhe anglisht Kurs privat ne gjuhen Angleze (Muaji pare FALAS )
 43. Tirane, ofrojme Ndėtojmė faqe interneti
 44. Ofrojmė kurse matematike cilėsore (individual ose nė grup).
 45. kurse matematike gjatė periudhės sė verės
 46. Ofroj Kurse Matematike, (gjatė verės) pėr Studentėt
 47. Tirane, ofrojme kurse gjuhe gjermanisht Ofrohen Kurse Gjermanisht - Anglisht
 48. Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore kimi/fizike gjimnaz KURSE PER LENDE SHKOLLORE
 49. Durres, ofrojme kurse per lendet shkollore kimi
 50. Tirane ofrojme kurse Informatike, Gjuhesh te huaja