PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tė ndryshmePages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

 1. Tirane, shes Kitare klasike + Cante 9000 Leke
 2. Durres, shes shitet ekspres 400 Euro
 3. Tirane, jap me qera shtepi 1.000 Euro
 4. Tirane, shes BANAK AKULLORE 12-VASKETA (me ventilim)
 5. Makinė Akulloreje me njė levė nė gjendje shum tė mirė, Ēmimi 1800€
 6. ofroj database celulare Itali
 7. Berat, shes Qen pastor gjerman 15.000 Leke
 8. Tirane, shes Kompresor ajri 2.500 Euro
 9. Tirane, shes kompresor ajri 1.500 Euro
 10. Tirane, shes kelysh rraca terrier 100 Euro
 11. Tirane, shes rafte per parfumeri xhami 100.000 leke
 12. Tirane, - Cigare Elektronike Tirane Albania
 13. Tirane, shes pajisjet dyqan market (Astir ,rruga "Mikel Maruli")
 14. Tirane, shes shes boje printer brodher tn 3130 8.000 Leke
 15. Kavaje, shes Lastra graniti, mermeri, pllaka, gure
 16. Kavaje, shes Lende e pare Plastike per perdorime industriale
 17. Tirane, shes Panel Diellor 699 Leke
 18. Tirane, shes Mberrin #stogitalia, porcelane me cmim nen kosto! Leke
 19. Tirane, shes Stog multistrade italiane 87
 20. Tirane, okazion Lazer profesional Hilti PR 2 HS A12 1.000 Euro
 21. Tirane, shes Paisje pastiēerie (donuts amerikan) 1.500 Euro
 22. Shkoder, shes Cisterne industriale per pije ose lengje ushqimore 130 Hekto/liter 6.100 Euro
 23. Shqiperi, shes boje printer hp 038 A 15.000
 24. Elbasan, - MAKINA QEPESE INDUSTRIALE
 25. Tring njofton se po mbyllet Procesi i Dixhitalizimit tė Transmetimeve Televizive – Pėrfitoni nga ofertat!
 26. Tirane, shes tapet 5.000 Leke
 27. Tirane, shes Rrugice 3.000 Leke
 28. Vlore, shes Gjirafe e punuar me dru 1.000 Euro
 29. Durres, shes makin akulli 350
 30. Tirane, shes XBOX 360 + 20 LOJRA 9.000 Leke
 31. Tirane, - MATERIALE HIDRAULIKE & PUNIME HIDRAULIKE
 32. Tirane, shes Biladro, Garlando Consul 95.000 Leke
 33. Tirane, shes Makine ēelesash 40.000 Leke
 34. Vlore, shes Metal Detektor Garrett ATX Deephunter 2.500 Euro
 35. Lezhe, shes Kran per Kamer 2.000 Euro
 36. Tirane, shes Dj Controller - Hercules 100 Euro
 37. Lezhe, shes koke krani 460 Euro
 38. Tirane, ofroj
 39. Shkoder, shes INSTRUMENTA PER TOPOGRAF DHE NDERTUES 800 Euro
 40. Tirane, shes Pajisje palestre dhe sauna
 41. Tirane, shes NGJITESE PER QESE
 42. shes ARREDO-DUE Paisje Industriale Profesionale
 43. Shqiperi, shes Tavoline per zyre 300cm x 70cm Lartesia 75cm Cmimi 80 Euro
 44. Tirane, shes Orė Festina Sport Chrono 6823 pėr meshkuj 230 Euro
 45. Berat, shesim drurin mbreteror Paulownia
 46. Tirane, shes Trapano BOSCH profesional GSB 21-2RE
 47. Tirane, shes Sutent 50 mg (sunitinib malate) 3.000 Euro
 48. Kavaje, shes Prese (Presė) pėr shtypje frutash 5Litra 8.000 Leke
 49. Kavaje, shes Bidon inoksi 75L 8.000 Leke
 50. Kavaje, shes Bidon inoksi 50L 6.000 Leke