PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14

 1. Tirane, shes Tavolina pune per zyra 7.000 Leke
 2. Tirane, shes Paisje Estetike,Masazhi,Fizoterapie
 3. Tirane, shes Shes paisje Parukerie
 4. Vlore, shes Bufe 25000 Leke
 5. Tirane, shes SHES KUZHINE 45.000 Leke
 6. Tirane, shes Set divanesh 3+1+1 thuajse te reja 40.000 Leke
 7. Tirane, Shiten mobilje per dyqan argjendarie 40.000 Leke
 8. Tirane, Shiten rafte per per dyqan 25.000 Leke
 9. Lushnje, shes frigorifer 2.200 Euro
 10. Tirane, shes Tavolinė me palosje 5.000 Leke
 11. Tirane, shes Tavoline 15.000 Leke
 12. Tirane, Shes krevat marinar pothuajse i ri 12000 Leke
 13. Tirane, shes Tavolina pune / tavolina kompjuteri 2.000 Leke
 14. Korce, Shitet tavoline televizori ne gjendje shume te mire 15000 lek
 15. Korce, shitet tavoline mesi ne gjendje te mire 6000 leke
 16. Korce, Shitet kend salloni + 1 kolltuk tek. ne gjendje shume te mire 45000 lek
 17. Tiran , BLEJ ELEKTROSHTEPIAKE DHE MOBILJE TE PERDORURA cel:0697518843
 18. Tirane, shes krevat per femije 8.000 Leke
 19. Tirane, shes Tavolina e karrik te larta per lokal 7.000 Leke
 20. Tirane, shes Shes set kolltuqe, Okazion!! 20.000 Leke
 21. Tirane, shes SHES KOMPLET KOLLTUQE 20.000 Leke
 22. Tirane, shes Set kolltuke 20.000 Leke
 23. Tirane, shes Tavoline buke bashke me 6 karrige. 290 Euro
 24. Tirane, okazion Komplet divanesh, dysh dhe tresh. 45.000 Leke
 25. Tirane 0688314742 ~~ Blejme mobilje te perdorura ~ elektroshtepiake ~ dhoma gjumi ~ kuzhina ~ kundrabufe ~ rafte ~ minibar ~ kolltuqe ~ divane ~ kende ~ tavolina ~ karrige ~ dyer ~ dritare ~ etj..... Per me shume na kontaktoni nė : 0688314742
 26. Tirane, shes pajisje kopeshti femijesh 50.000 Leke
 27. Tirane, shes krevat per femije dhe dollap 17.000 Leke
 28. Tirane, shes Tavoline xhami. 6.500 Leke
 29. Tirane, shes Recepsion 5.000 Leke
 30. 0683312510 Shitet dollap antik . Cmimi 130 mije leke. Nr telefoni: 0683312510
 31. Tirane, shes Shes komplete kolltuqesh dhe karrige per lokal
 32. Tirane, shes Piano e vjeter franceze 1.500 Euro
 33. Tirane, shes Fustan mbremje 1.000 Leke
 34. Tirane, shes Kend divan - 3.5x2.5 m - jeshile 70.000 Leke
 35. Tirane, shes Mobilje per dhome ndenje, mbajtese TV, 20.000 Leke
 36. Shkoder, OKAZION SHES PAISJE DHE MOBILIE PARUKERIE 2.000 Euro
 37. Tirane,Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj.. 0686363638
 38. Sarande, shes Mobilje te lekures 800 Euro
 39. Tirane, shes Soxhorno e bardhe MDF akrilik 360 Euro
 40. Tirane, shes Komplet kolltuqesh Italjan lekure origjinale 85.000 Leke
 41. Tirane, Shiten Paisje Parukerije
 42. Durres, shes Komplet divanesh 3+2+1 15.000 Leke
 43. Tirane, shes Tavoline bar 7.000 Leke
 44. Tirane, Shiten Rafte per dyqan veshjesh 7.000 Leke
 45. Tirane, shes Karrige Italiane per zyre drejtuesi 12000 leke i diskutueshem
 46. Tirane, shes Tavoline druri Italiane, per zyre drejtuesi 70 000 lek i diskutueshem
 47. Tirane, shes komodine dhe 6 karrike dhe krevat te kompletuar 30 Euro
 48. Tirane, okazion Frigorifer freskues ( banak) 60.000 Leke
 49. Fier, shes Mobile Dhome Gjumi per Femije Leke
 50. Fier, shes Sobe ngrohje me gaz Leke