• Xhup i ri motorri lekure me mbrojtese oferte 180euro

Xhup motorri elegant dhe shume i thjeshte .
🔸Xhupi eshte i gjithi lekure
🔸I perbere nga lekure te forte dhe rezistente te buallit 0,9-1,0 mm
🔸I bute dhe me cilësi të shkëlqyer.
🔸I lehtë me veshje rrjetë te brendshme fikse e perbere nga 100% poliestër
🔸 I loguar në reliev në gjoksin e majtë dhe shpatullën e djathtë.
🔸 Ajrimi-Daljet e ajrit në gjoks dhe shpinë.
🔸Rrip i rregullueshëm i belit.
🔸Zinxhir lidhje e shkurtër.
🔸2 xhepa të jashtëm
🔸 2 xhepa të brendshëm
🔸ISO 4916 tegel sigurie në pikat e goditjes.
🔸Mbrojtese tek supet dhe brrylat
🔸Mund te kombinohet me jeans ose veshje lëkure.
🔸Gjendje ngjyra e zeze
🎯Ide shume e mire dhurate per veten ose miqte tuaj 🎁😍🤗
Cmimi oferte 180€ 😍🎯

Cel. : 00355698496530
 
Back
Top