• VW CADDY 1.9 NAFTE - 2010 - KAMBIO MANUALE

* VOLKSWAGEN CADDY 1.9 NAFTE versione LIFE
* VITI 2010
* KAMBIO MANUALE
* 187.000 KM ( origjinale me liner servisi )
* KONDICIONER
* RADIO CD
* XHAMA ELEKTRIKE
* PASQYRA ELEKTRIKE
* XHAMA TE ZI ORIGJINAL
* 5 VENDE
* GOMA CONTINENTAL 100% TE REJA
* DOPIO BALESTER
* MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHTE ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR ( t.v.sh )
*** MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA ANA MEKANIKE ASHTU DHE ESTETIKE ***
❌ CMIMI 6900 EURO I DISKUTUSHEM ❌
☎️ 0695223320
📞 0682046441
✅ INSTAGRAM ; AUTO.FLORI
 


WhatsApp
Back
Top