• Tirane, shitet SUV | Fuoristrad | Xhip Nissan Qashqai Tekna 1.6Dci Xtronic Nafte, kafe Klima 160.000 km 14.000 €

Tirane
Tipi
SUV | Fuoristrad | Xhip
Marka
Nissan
Viti
2015
Cmimi Euro
14000
Nissan Qashqai 1.6Dci Xtronic Tekna
Makina disponon te gjitha opsionet. Versioni full TEKNA.
Motorri me zinxhir me 131 HP
Kambio automatike ZF me 7 marshe + indietro
7G Tronic + R
Kamera 360 grade + Sensore parkimi
Distronic +
Lane assist- nuk del nga vizat e bardha
Blind spot assist
Panorama
Keyless go me 2 celsa
Traffic sign - Njeh tabelat rrugore
Sistem Eco
Feneret bi xenon led
Serdiljet me ngrohje
Start Stop fiket ne Semafor etj
Ganxhe mbrapa per terheqje
Disqe 19 gomat e reja
Vjen ne shqiperi pas dates 10 korrik nga Gjermania. Ata qe kane interes mund ta shohin dhe ne Hamburg
Nuk jam tregtar, shitet per arsye mosperdorimi, 2 pronare gjithsej .

Cmimi okazion 14000 € me dogane
Nuk ndrrohet edhe mos jepni oferta cmimi fiks

Nr tel 00393773777216 WhatsApp
 


WhatsApp
Back
Top