• Tirane, shitet makine Citroen C4 1.6 HDi Viti 2017, 6.500 Euro

Tirane
Tipi
makine
Marka
Citroen
Viti
2017
Cmimi Euro
6500
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
KM..........: 130.000

Historia e kësaj veture

Citroen C4 Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale, është një makinë e hijshme dhe me stil me një motor të fuqishëm 101 kuaj fuqi. Blerë në koncesionar. Kjo makinë është në përputhje me ULEZ (Ultra Low Emission Zone) dhe është në një ngjyrë të bardhë mahnitëse me veshje të trupit të kromuar, pa asnjë dëmtim. Ka një kilometrazh prej 129.000 km dhe një vit prodhimi 2017 dhe vjen me një histori të plotë shërbimesh periodike të kryera rregullisht te koncesionari Auto France AL, përdorur nga një përdorues i vetëm i makinës. Aktualisht makinës i janë paguara në dhjetor 2023 siguracioni, taksat, kolaudimi. Citroen C4 është e njohur për konsumin mjaft ekonomik si brenda ashtu dhe jashtë qytetit (4L/100 km si brenda dhe jashtë qytetit), duke e bërë atë një zgjedhje ideale për familjet apo dhe këdo që dëshiron që makina e tij të mos harxhojë. Kjo makinë vjen me një kapacitet të gjerë bagazhi me një rrotë rezervë dhe paketë veglash, një çelës me telekomandë dhe një rezervë, disqe metalikë dhe goma 16-she Michelin, 4 stinët, të reja. Brenda makina përmban një pjesë të brendshme prej pëlhure me isofix, mbështetëse krahu përpara dhe rregullues të lartësisë së përparme. Fenerët e tymosur dhe dritat led të drejtimit të ditës i japin një pamje të dallueshme dhe tërheqëse, ndërsa pasqyrat elektrike të dyerve dhe të 4 xhamat elektrikë i shtojnë komoditetin dhe lehtësinë e përdorimit. Makina vjen e pajisur me timon shumëfunksional, kompjuter udhëtimi, kontrolle audio dhe kontroll lundrimi. Ka një transmision manual me 5 shpejtësi, sensor parkimi, ajër të kondicionuar dhe një ekran të vogël. Rrip motorri i ndërruar në 100.000km. Sistemi i medias është gjithashtu mbresëlënës, duke shfaqur radio FM DAB, aux, USB dhe lidhje. Në përgjithësi, Citroen C4 Feel BlueHDi 1.6 diesel hatchback është një makinë e shkëlqyer familjare me kosto të ulëta funksionimi, dizajn elegant dhe karakteristika mbresëlënëse. Me përputhshmërinë e tij me ULEZ, ekonominë e madhe dhe kilometrazhin e ulët, është e sigurt se do të ofrojë një përvojë të besueshme dhe të rehatshme drejtimi për vitet në vijim. Taksa vjetore dhe siguracion i paguar deri ne dhjetor 2024.

Cel. : 0696016380
 


WhatsApp
Back
Top