• Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 3, 93 m² 131.750 € (Astir)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
93 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
131750
Shitet, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Unaza E Re, Tiranë . Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë
Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Urban Gate.

Informacion mbi Apartamentin:
* Kati 3 banim.
* Sipërfaqe Bruto: 93.4 m2
* Sipërfaqe Neto : 78.4 m2

Organizimi i Brendshëm:
* Ambient Ndenje dhe Ambient Gatimi.
* 2 Dhoma Gjumi.
* 1 Tualet.
* Ballkon.

Cilësime të tjera:
* Post Parkimi i detyrueshëm - 15.000 Euro
* Ndërtim i Ri.
* Fasadë xhami perimetrale.
* Vetrata termike dopio xham.
* Parket, pllakë sipas zgjedhjes së klientit.
* Sistem multi stradë.
* Fasadë e Ventiluar.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Cel. : 0692268458
 


WhatsApp
Back
Top