• Tirane, shes

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
80
Shitet be 80mij lek IPhone 7+ 128 Gb
Mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp 0672411000

Cel. : 0672411000
 


WhatsApp
Back
Top